Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Lyderių kvarteto vedama Los Andželo „Clippets“ (45-31) iškovojo pergalę rezultatyviose rungtynėse. Ji namie 133:124 (39:31, 35:32, 36:35, 23:26) įveikė Vašingtono „Wizards“ (46-29).

27
34
13
70%
7/10

„Clippers“ į pergalę tempė galingai žaidę keturi starto penketo krepšininkai, kurie iš viso kartu pelnė net 107 taškus.

Įžaidėjas Chrisas Paulas surinko 27 taškus (7/10 dvit., 2/5 trit., 7/8 baudos) ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Tuo metu snaiperis J.J.Redickas per 33 minutes įmetė 31 tašką (2/4 dvit., 7/11 trit., 6/6 baudos) ir ne tik buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, bet ir surinko daugiausiai taškų šį sezoną.

Po krepšiu karaliavo Blake’as Griffinas ir DeAndre Jordanas. Griffinas buvo per žingsnį nuo trigubo dublio – jis įmetė 26 taškus (10/14 dvit., 6/8 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Tuo metu Jordanas pelnė 23 taškus (8/9 dvit., 7/12 baudos), sugriebė 18 kamuolių ir blokavo du metimus.

„Wizards“ ekipos neišgelbėjo ir galingas Johno Wallo žaidimas. Atakų organizatorius per 39 minutes įmetė 41 tašką (15/20 dvit., 1/3 trit., 8/11 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“: J.J.Redickas 31 (7/11 trit., 6/6 baudos), Chrisas Paulas 27 (13 rez. perd.), Blake’as Griffinas 26 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), DeAndre Jordanas 23 (8/9 dvit., 18 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 14.

„Wizards“: Johnas Wallas 41 (15/20 dvit., 8/11 baudos, 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Bradley Bealas 27 (5/11 dvit., 5/11 trit.), Markieffas Morrisas ir Jasonas Smithas po 14.