11
25
11
6

Stambulo „Anadolu Efes“ (17-12) įsibėgėjo Eurolygoje ir sparčiai vejasi aukščiau buvusias komandas. Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai namuose 77:69 (22:15, 21:21, 15:14, 19:19) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (19-10) krepšininkus.

Turkai didžiąją laiko dalį kontroliavo mačo eigą, tačiau varžovai iš Graikijos likus žaisti 3 minutes kilo į lemiamą šturmą ir po Vassilio Spanouli dvitaškio priartėjo iki 65:70. Visgi šeimininkai į tai atsakė spurtu 7:2 ir palaidojo visus varžovų šansus.

„Anadolu Efes“ žaidė agresyviai ir metė 20 baudos metimų, o „Olympiakos“ prie baudų metimo linijos stojo tik 6 kartus.

Per pastarąsias devynerias rungtynes „Anadolu Efes“ laimėjo net aštuonis susitikimus. Palankiai susiklosčius kitiems rezultatams Turkijos komanda reguliariajame sezone gali užimti net ketvirtąją vietą.

„Mačą pradėjome labai prastai, bet džiaugiuosi, kad atsitiesėme ir laimėjome. Treneris liepė žaisti agresyviai, todėl metėme tiek daug baudų. Mes dar turime šansų pakilti net iki ketvirtos vietos, todėl norime kautis“, – komentavo Thomas Heurtelis.

„Visuomet rungtynės su „Olympiakos“ yra fiziškai sunkios. Nežaidėme gerai pirmajame kėlinyje, tačiau likusį laiką rungtyniavome gerai. Rungtyniavome agresyviai, teisėjai leido kietą kovą“, – mintimis dalijosi Perasovičius.

„Anadolu Efes“: Thomas Heurtelis 14, Brandonas Paulas, Tyleris Honeycuttas (11 atk. kam.) ir Bryantas Dunstonas po 11, Cedi Osmanas 9.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 16 (9 atk. kam.), Vassilis Spanoulis 11 (10 rez. perd.), Ioannis Papapetrou 8.