Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Chrisas Paulas ir Blake'as Griffinas kartu pelnė 60 taškų, o Los Andželo „Clippers“ (46-31) svečiuose 124:118 (31:35, 36:24, 26:33, 31:26) nugalėjo Fynikso „Suns“ (22-54). Tai buvo 10-oji iš eilės „Suns“ ekipos nesėkmė.

29
34
10
89%
8/9

Svečiai antrojo kėlinio antroje pusėje atliko galingą spurtą 18:6 bei po Luco Mbah a Moute tritaškio prieš ilgąją rungtynių pertrauką įgijo 8 taškų persvarą (67:59).

„Suns“ nesudėjo ginklų ir trečiajame kėlinyje atlikę sėkmingą atkarpą 15:4 deficitą ištirpdė iki minimalaus (92:93).

Vėl sunkiai sustabdomas buvo Devinas Bookeris. Fynikso gynėjas pelnė 33 taškus bei atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus pakartojo geriausią sezono rezultatą. Visgi įpusėjus ketvirtajam kėliniui dėl išnaudoto pražangų limito Bookeris turėjo palikti aikštelę.

Likus 3 minutėms ir 40 sekundžių iki mačo pabaigos Marquese'as Chrissas pataikė dvitaškį ir vėl šeimininkus priartino prie varžovų (112:114).

Visgi rungtynių pabaigą solidžiau sužaidė labiau patyrę Doco Riverso auklėtiniai. Chrisas Paulas sumetė abu baudų metimus, Blake'as Griffinas įkrovė kamuolį iš viršaus, o kiek vėliau Paulas metimu iš vidutinio nuotolio išsprendė rungtynių likimą.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 31 (2/2 trit.), Chrisas Paulas 29 (10 rez. perd.), Jamalas Crawfordas 19, J.J. Redickas 14 (3/6 trit.).

„Suns“: Devinas Bookeris 33 (4/7 trit., 9 rez. perd.), Marquese'as Chrissas 20, Tyleris Ulisas 16 (13 rez. perd.), T.J. Warrenas 14 (10 atk. kam.).