Nuotr.:

Visas rungtynes pirmavusi Malagos „Unicaja“ atsitiesė Europos taurės turnyro finale.

20
24
56%
5/9
4

Buvusio žalgiriečio Joano Plazos auklėtiniai antrajame mače namuose 79:71 (21:16, 22:18, 21:17, 15:20) pirmą kartą šį sezoną nugalėjo Valensijos „Basket“ ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1-1.

Iki šio susitikimo Malagos komanda šį sezoną prieš „Basket“ buvo patyrusi keturis pralaimėjus iš eilės, įskaitant kovas Europos taurėje ir Ispanijos lygoje.

Lemiamas mačas balandžio 5-ąją bus žaidžiamas Valensijoje.

„Unicaja“ į priekį šovė po ilgosios pertraukos, kada trečiojo kėlinio pradžioje komandas teskyrė 3 taškai – 43:40.

Iniciatyvos ėmęsis Jamaras Smithas smeigė tris tritaškius, Andalūzijos klubas spurtavo 15:3 ir tvirtai paėmė rungtynių kontrolę į savo rankas – 58:43.

Po krepšiais dominavę „Unicaja“ žaidėjai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 40-24.

Malagos ekipos vidurio puolėjas Alenas Omičius išsiskyrė vieninteliu dvigubu dubliu rungtynėse – 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Galingą spurtą inicijavęs per 23 minutes pelnė 20 taškų (2/2 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po 1 sykį prasižengė bei suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

„Unicaja“: Jamaras Smithas 20, Alenas Omičius 12 (10 atk. kam.), Jeffas Brooksas 9.

„Basket“: Guillemas Vivesas 14, Samas Van Rossomas 11, Bojanas Dubljevičius 11.

2017-04-01 09:58
Blacker
Fantastiskos abi komandos ir abi nusipelne laimeti eurocupo taure. Cia tikros komandiskai zaidziancios komandos, o ne zvaigzdziu prikimstos chimki, hapoelio ar Krasnodaro komandos. Jau nekalbant apie vainauskine kibirine patranku mesa, kuri eilini sezona liks prie suduzusios geldos be jokiu titulu.