Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Susižeidusį Taj Gibsoną pavadavęs Domantas Sabonis sugrįžo į startinį Oklahomos „Thunder“ (43-32) penketą ir surengė solidų pasirodymą.

28
27
3
62%
8/13

Vis dėlto lietuvio atstovaujama ekipa namuose 95:100 (25:16, 29:25, 22:30, 19:29) krito prieš San Antonijaus „Spurs“ (58-17).

Sabonis per 33 minutes pelnė 9 taškus (3/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir 1 kamuolį perėmė bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Saboniui esant aikštelėje, „Thunder“ įmetė 11 taškų daugiau už varžovus – tai geriausias rezultatas komandoje.

Palyginimui, aikštelėje esant eilinį trigubą dublį pasiekusiam Russellui Westbrookui, Oklahomos klubas už varžovus pelnė 10 taškų mažiau.

32 taškus pelniusiam, 15 kamuolių atkovojusiam, 12 rezultatyvių perdavimų atlikusiam ir taip 39-ąjį sezono trigubą dublį užfiksavusiam įžaidėjui jau trūksta tik 2 trigubų dublių iki visų laikų NBA rekordo.

Trečiojo kėlinio viduryje „Thunder“ triuškino varžovus 69:48. Greggo Popovichiaus auklėtiniai tuomet spurtavo 20:2 bei dar iki lemiamo ketvirčio pradžios prisivijo 68:71.

Ketvirtajame kėlinyje Sabonio baudų metimai leido šeimininkams vėl truktelti į priekį 83:75, tačiau svečiai atsakė spurtu 10:2 bei išlygino rezultatą 85:85.

Likus žaisti 40 sekundžių Steveno Adamso dėjimas leido „Thunder“ pirmauti 96:95, tačiau tai buvo paskutinieji Oklahomos ekipos taškai.

Dėjimu atsakė LaMarcusas Aldridge‘as, netrukus blokavęs Westbrooko metimą, o San Antonijaus klubo pergale įtvirtino Kawhi Leonardo dvitaškis su pražanga.

„Tai yra NBA. Per 48 minutes gali nutikti įvairių dalykų. Varžovai nustoja pataikyti metimus, tuomet tu pradedi juos pataikyti. Varžovai taip pat gali pradėti klysti, o tai leidžia sugrįžti į rungtynes“, – po pergalės kalbėjo Popovichius.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 32 (15 atk. kam., 12 rez. perd.), Victoras Oladipo 16, Stevenas Adamsas 13.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 28, Pau Gasolis 17, LaMarcusas Aldrige‘as 14 (10 atk. kam.), Pattrickas Millsas 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

2017-04-01 17:41
Estrella
Nesuprantu, kaip galima leisti rasineti tokias nesamones su keiksmazodziais. Nejau niekas nefiltruoja tu komentaru...

--
2017-04-01 12:48
Ne veltui NBA vadinama atkarpų lyga.Vieną atkarpą geriau spurtuoja vieni,kitą kiti.Tuom ir įdomi,kad net pirmaujant 20 tšk.dar nesi garantuotas pergale.