Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Donatas Motiejūnas ant parketo praleido viso labo 3 minutes, per kurias spėjo pramesti tritaškį bei kartą suklysti, o jo atstovaujama ekipa iškovojo nesunkią pergalę.

37
37
63%
5/8
13

Naujojo Orleano „Pelicans“ (33-43) namuose 117:89 (32:19, 26:19, 26:26, 33:25) nepaliko vilčių Sakramento „Kings“ komandai (29-47).

Į pergalę Alvino Gentry kariauną vedė asmeninį tritaškių rekordą (5) pakartojęs DeMarcusas Cousinsas, pirmą kartą rungtyniavęs prieš buvusią savo ekipą.

Nuo pat karjeros pradžios iki šių metų vasario pabaigos „Kings“ marškinėlius vilkėjęs centras pelnė 37 taškus bei sugriebė 13 atšokusių kamuolių.

„Nenorėjau, kad šios rungtynės suktųsi tik aplink mane. Bijojau, kad taip nutikus, mes galime pralaimėti. Džiaugiuosi, jog į aikštelę išėjome nusiteikę tinkamai.

Mes buvome labai energingi, anksti padavėme toną visoms rungtynėms bei tiesiog žaidėme teisingą krepšinį“, – po susitikimo kalbėjo Cousinsas.

Viso susitikimo metu dominavę „Pelicans“ į priekį pabėgo pirmajame kėlinyje spurtuodami 16:4 bei įgydami dviženklę persvarą 31:17.

Prasidėjus antrajam ketvirčiui komandas skyrė jau 19 taškų (41:22), o vėliau skirtumas tik augo. Šeimininkai neatsipalaidavo ir paskutinėmis minutėmis bei spurto 20:4 dėka pirmavo net 113:82.

„Pelicans“: DeMarcusas Cousinsas 37 (13 atk. kam.), Anthony Davisas 19 (12 atk. kam.), E‘Twaunas Moore‘as 13.

„Kings“: Benas McLemore‘as 15, Scalas Labissiere‘as ir Buddy Hieldas po 13.