Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Įsibėgėjusi „Golden State Warriors“ ekipa (62-14) patiesė dar vieną Vakarų konferencijos grandą bei iškovojo jau dešimtąją pergalę iš eilės.

14
21
33%
2/6
5

Steve‘o Kerro auklėtiniai namuose 107:98 (23:25, 33:36, 27:24, 24:13) įrodė pranašumą prieš Hjustono „Rockets“ krepšininkus (51-25).

Tris kėlinius komandos žaidė taškas į tašką, o link pergalės NBA vicečempionai žygiuoti pradėjo trečiajame ketvirtojo kėlinio viduryje.

88:92 iki tol atsilikinėję „Warriors“ spurtavo 12:0 bei paliko varžovus už nugarų 100:92. Jameso Hardeno tritaškis (95:100) dar išsaugojo „Rockets“ viltis gyvas, tačiau neilgam.

Penkis taškus lemiamomis rungtynių minutėmis pelnęs Stephenas Curry leido šeimininkams atitrūkti 105:96, o „Rockets“ klubo sugrįžimui laiko jau nebeliko.

Hjustono klubui šiame mače pritrūko lyderio indėlio. Hardenas pelnė 17 taškų, iš žaidimo“ pataikydamas vos 4 metimus iš 18. Tiesa, gynėjas atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius.

Hardenas žaidė jausdamas kairės rankos riešo skausmus. Negana to, į traumuotą riešą trečiajame kėlinyje jam trenkė Draymondas Greenas, kuris už tai buvo nubaustas tik pražanga puolime.

Vienas „Warriors“ lyderių vėliau prisipažino tyčia atlikęs smūgį, tačiau teigė, kad tokį jo veiksmą išprovokavo pats Hardenas, įgnybęs Greenui į pilvą.

„Warriors“: Stephenas Curry 24, Klay Thompsonas 20, Andre Iguodala 14.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 17 (12 rez. perd.), Trevoras Ariza ir Ericas Gordonas po 15.