Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Tris pastaruosius mačus pralaimėję ir vos 2 pergales per pastaruosius 7 mačus iškovojusi Klivlando „Cavaliers“ ekipa (48-27) atsitiesė.

34
34
73%
11/15
6

Tyronno Lue auklėtiniai namuose 122:105 (32:29, 38, 34:25, 18:28) susitvarkė su Filadelfijos „76ers“ krepšininkais (28-48).

Jau antrąją susitikimo minutę „Cavaliers“ įžaidėjas Kyrie Irvingas buvo nubaustas nesportine pražanga po to, kai tyčia stipriai stumtelėjo Justiną Andersoną į „76ers“ atsarginių suolelį.

Tai buvo Irvingo atsakas į teisėjų nepastebėtą nešvarų Andersono veiksmą prieš kelias sekundes – „76ers“ puolėjas alkūne trenkė į nugarą LeBronui Jamesui.

NBA čempionai į priekį pabėgo antrajame kėlinyje, kurį jie laimėjo net 38:23 ir pradėjo triuškinti varžovus 70:52.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai nemažino apsukų ir po kelių Kevino Love‘o tritaškių atitrūko net 97:65, todėl likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas.

Filadelfijos klubas rungtyniavo be Jahlilo Okaforo ir Roberto Covingtono. „76ers“ nusprendė leisti šiems krepšininkams šį sezoną nebežaisti ir išsigydyti turimas traumas.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 34, Kyrie Irvingas 24, Kevinas Love‘as 18 (10 atk. kam.).

„76ers“: Richaunas Holmesas ir Timmothe‘as Luwawu-Cabarrote‘as po 19, Shawnas Longas 16.