Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Aštuntąją pergalę iš eilės Ispanijos krepšinio lygoje iškovojo Las Palmo „Gran Canaria Herbelife“ (18-8), kuri savo aikštėje be didesnio vargo 95:82 (29:18, 25:19, 21:21, 20:24) įveikė „Barceloną“ (17-8), kuriai tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Galingai mačą pradėjusi „Gran Canaria Herbelife“ jau per pirmąsias 5 minutes įgijo dviženklę persvarą (18:8). Antrajame kėlinyje šeimininkai neketino sustoti ir pabėgo 21 taško skirtumu (50:29).

Trečiajame kėlinyje ir pusę ketvirtojo ketvirčio Las Palmo miesto komanda išlaikė dviženklį pranašumą, tačiau tuomet „Barcelona“ spurtavo 11:0 ir priartėjo iki 7 taškų (81:88). Visgi tai buvo viskas, ką sugebėjo padaryti katalonai – Gran Kanarijos komanda mačą užbaigė atkarpa 7:1 ir šventę pergalę.

„Gran Canaria Herbelife“: Pablo Aguilaras 14, Bo McCalebbas ir Kyle’as Kuričius po 13, Albertas Oliveris 11 (7 rez. perd.), Darko Planiničius 10.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro ir Ante Tomičius (14 atk. kam.) po 19, Stratos Perperoglou 9, Tyrese’as Rice’as ir Marcusas Erikssonas po 7.