Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Los Andželo komandų derbyje daug intrigos nebuvo. Trečiajame kėlinyje varžovus triuškinti pradėjusi „Clippers“ (47-31) įveikė „Lakers“ (21-55) ekipą 115:104 (28:22, 27:28, 38:22, 22:32).

28
24
5
100%
7/7

Eilinį kartą pranašumą prieš kaimynus įrodęs Kalifornijos klubas iškovojo trečiąją pergalę iš eilės bei septintąją per pastaruosius devynis mačus.

Įpusėjus susitikimui „Clippers“ pirmavo tik 55:50, tačiau spurtas 24:9 leido pabėgti į priekį 79:59. Po trijų kėlinių „Lakers“ atsilikinėjo 72:93, o paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas.

Ši pergalė yra jubiliejinė 800-oji „Clippers“ vyriausiojo trenerio Doco Riverso karjeroje. Strategas praeityje yra vadovavęs Orlando „Magic“ ir Bostono „Celtics“ klubams.

Riversas tapo penkioliktuoju tokią pergalių ribą pasiekusiu treneriu NBA istorijoje. Iš šiuo metu dirbančių specialistų daugiau pergalių (1146) turi tik San Antonijaus „Spurs“ vairininkas Greggas Popovichius.

„Per savo trenerio karjerą išmokau atkaklumo ir kantrybės. Kantrybės su žaidėjais ir su savimi. Kai esi jaunas treneris, per jautriai į viską reaguoji ir bandai viską keisti. Per visus šiuos metus išmokau  dėl nieko nesigraužti“, – apie savo pasiekimą kalbėjo Riversas.

Šios rungtynės buvo ypatingos ir „Clippers“ puolėjui Blake‘ui Griffinui, kuris peržengė 10 tūkst. pelnytų taškų ribą ir tapo antruoju tai padariusiu krepšininku komandos istorijoje. „Clippers“ rekordininkas su 12 735 taškais yra Randy Smithas.

Tragiškai šios rungtynės susiklostė „Lakers“ lyderiui D‘Angelo Russelui, kuris per 29 minutes pelnė vos 2 taškus, pataikydamas tik 1 metimą iš 9 bei pramesdamas visus 6 savo tritaškius.

„Clippers“: Blake‘as Griffinas 36, Chrisas Paulas 29 (12 rez. perd.), J.J. Redickas 19.

„Lakers“: Davidas Nwaba 19, Brandonas Ingramas 18, Thomas Robinsonas 16.