Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Ketvirtąją pergalę iš eilės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse iškovojo Kauno „Žalgirio“ (26-3) krepšininkai. Trečiame kėlinyje į priekį nurūkę kauniečiai 94:70 (21:12, 20:28, 28:5, 25:23) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (12-17).

18
26
8
73%
8/11

Reguliariame sezone tai buvo jau ketvirtasis „Žalgirio“ laimėjimas prieš Pasvalio komandą.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždės“ buvo išsiveržusios į priekį 42:41, tačiau tuomet žalgiriečiai laimėjo atkarpą 15:0 ir pabėgo į priekį 56:42.

Varžovus pričiupę kauniečiai neketino sustoti ir po dar vieno spurto 13:5 jau pirmavo 22 taškų skirtumu (69:47).

Taip Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai per kėlinį 1 taško persvarą padidino iki 22 taškų skirtumo.

Ketvirtajame kėlinyje pasirodęs Gytis Masiulis iškart smeigė tritaškį, o „Žalgiris“ ir toliau bėgo į priekį – greitai įgijo 34 taškų persvarą (81:47).

Kauniečiai šiose rungtynėse vertėsi be puolėjų Pauliaus Jankūno ir į stovyklą išvykusio Isaiah Hartensteino, todėl privalėjo dažniau nei įprasta žaisti žemesniu penketu.

Ketvirtoje pozicijoje žaidęs Edgaras Ulanovas pelnė 18 taškų ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 18 (8/11 baudos, 8 atk. kam.), Brockas Motumas ir Renaldas Seibutis (3/3 trit.) po 13, Antanas Kavaliauskas 10, Gytis Masiulis 9 (1/1 dvit., 2/3 trit., 1/2 baudos).

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Žabas 19 (7/8 baudos), Andrejus Agafonovas 18 (9/12 dvit., 7 atk. kam.),  Steponas Babrauskas 12.

Rungtynių vaizdo apžvalga:

Šarūno Jasikevičiaus komentaras:

Ramūno Cvirkos komentaras:

2017-04-02 19:08
gaila valinsko..visiskai prarades pasitikejima savo zaidimu,kamuolys tiesiog is ranku krenta.jei ir toliau taip progas svaistys,kitamet klausimas ar liks pagrindinej komandoj
2017-04-02 17:45
Lošia blogai,o taip neturi būti,nesvarbu,kad nieko nereiškia šios rungtynės,taip lošti negali

--
2017-04-02 16:06
Tikiuosi,kad bus rimtai nusiteikę rungtynėms,ypač po pralaimėjimo Emporio Armani ir norės reabilituotis prieš Ppž