Prieš dvejus metus vykusiame Europos čempionate bronzos medalius laimėjusi Prancūzijos rinktinė šįkart kausis tik dėl 7 vietos. Kroatijos vyrų krepšinio rinktinė, kuri vakar pralaimėjo Lietuvos komandai, šeštadienį 86:69 (21:13, 26:18, 14:19, 25:19) nugalėjo prancūzus ir kovos dėl penktosios vietos.

Įpusėjus trečiajam kėliniui prancūzams buvo pavykę priartėti iki 5 taškų (42:47), tačiau paeiliui du tolimus metimus pataikęs Marko Popovičius padidino Kroatijos rinktinės pranašumą iki dviženklio (53:42).

Baigiantis trečiajam kėliniui po dar vieno taiklaus Popovičiaus tritaškio kroatų persvara buvo šoktelėjusi iki 16 taškų (61:45).

Ketvirtajame kėlinyje prancūzai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau vienas po kito jų mesti tritaškiai skriejo pro šalį, o su lyg kiekviena ataka savo pranašumą didinę kroatai iškovojo įtikinamą pergalę.

Kroatija: Marko Popovičius 15 (5/6 tritaškių), Zoranas Planiničius 15, Nikola Prkačinas 14, Stanko Baračas 12 (7 atk. kam.), Marko Baničius 12.

Prancūzija: Tony Parkeris 18, Borisas Diaw 11, Florentas Pietrusas 10, Tariqas Kirksay 9, Sacha Giffa 7.

Pralaimėję prancūzai kovos tik dėl 7-8 vietų. Vokietijos ir Slovėnijos poros nugalėtoja su Kroatijos komanda varžysis dėl penktosios vietos, o pralaimėtojai susitiks su Prancūzijos rinktine.

Atrinkti (0) Visi (6)
NA FRANCE KAPITULIAVO JAU :)
2007-09-15
sveikinimai popui ir kurvakam :-)@
2007-09-15
BUTENT,komandinio zaidimo nerasta...visi galvoja,kad juos isgelbes parkeris ir diawas,o jie uzmige ant lauru S mala.
2007-09-15
Nu Popas duoda. Visus taskus troikem susirinko :)
2007-09-15
Geriausia tony parkerio zmonos e.longorios fraze- Toni,kodel tu losi Europos cempionate? JUk uz tai pinigu nemoka ;DD tai amerikietej tik pinigaj terupi ,nesupranta ka reiskia zajsti uz sawo sali ;]
2007-09-15
+1
kroatiai daugiau nusipelne pergales,todel ir laimejo. . .per visa cempionata zaide nestabiliai,tai laimedami pries ispanus,tai pralaimejo po to 3 rungtynes iskart. .bet ir lietuviams nervus patampe)) o prancuzai tai nuvyle siame cempionate,komandinio zaidimo taip ir nepamaciau. . .