Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Trigubą dublį surinkęs LeBronas Jamesas pelnė 41 tašką, o jo Kivlando „Cavaliers“ (49-27) po įspūdingos dviejų pratęsimų kovos 135:130 (26:27, 34:26, 23:24, 21:27, 10:10, 21:16) džiaugėsi pergale mače su Indianos „Pacers“ (37-40).

41
47
16
11

Jamesas žaidė net 52 minutes, o per jas įmetė 41 tašką (13/19 dvit., 3/10 trit., 6/12 baudos), sugriebė 16 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 47 naudingumo balus. Pastarąjį kartą LeBronas tiek ilgai laiko aikštėje praleido daugiau nei prieš 4 metus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus minutei Jamesas išlygino rezultatą, o komandos daugiau taškų pagrindinio laiko metu nepelnė. Pirmojo pratęsimo metu puikią progą laimėti turėjo „Pacers“, tačiau likus 2 sekundėms Paulas George’as pataikė tik vieną baudą iš dviejų ir taip išlygino rezultatą.

„Cavaliers“ pergalę antrojo pratęsimu metu nulėmė taiklūs tritaškiai. Paskutinę minutę po tolimą šūvį smeigė LeBronas ir Kevinas Love’as, o tuomet „Cavaliers“ pirmavo 131:127. Indianos klubas turėjo imtis pražangų taktikos, tačiau ji nepasiteisino ir pergalę šventė „Cavaliers“.

Paskutinę minutę po taiklaus Love’o tritaškio susikivirčijo „Cavs“ žaidėjai Tristanas Thompsonas ir Jamesas, kurie minutės pertraukėlės metu kurį laiką vienas ant kito rėkė.

„Aš turėjau gerų ketinimų, tačiau tai išreiškiau pernelyg demonstratyviai. Negaliu nurodinėti savo komandos draugams. Thompsonas sunkiai dirbo ir yra svarbus žaidėjas. Aš norėjau pasakyti, kaip mes turėtume sužaisti, tačiau per televiziją tai neatrodė gerai“, – savo kaltę pripažino LeBronas.

Šiame mače aikštėje pasirodė neseniai prie „Pacers“ komandos prisijungęs Lance’as Stephensonas. Jis per 18 minučių pelnė 4 taškus ir 5 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 41 (16 atk. kam., 11 rez. perd.), Kyrie Irvingas 23 (7 rez. perd.), Kevinas Love’as 20 (12 atk. kam.), J.R.Smithas 18 (6/11 trit.), Tristanas Thompsonas 12 (9 atk. kam.).

„Pacers“: Paulas George’as 43 (16/33 metimai, 9 atk. kam., 9 rez. perd.), C.J.Milesas 27 (5/9 trit.), Thaddeusas Youngas 19 (9 atk. kam.).