Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Praėjusį savaitgalį viltis patekti į atkrintamąsias varžybas praradusi Minesotos „Timbewolves“ ekipa (31-45) nustebino aštuntojoje Vakarų konferencijos vietoje įsitvirtinusią bei šias viltis atėmusią komandą.

34
33
12
100%
4/4

Tomo Thibodeau auklėtiniai namuose 110:109 (29:23, 20:34, 37:26, 24:26) palaužė Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus (38-39). Ši nesėkmė nutraukė Terry Stottso kariaunos šešių pergalių seriją.

Iki reguliariojo sezono pabaigos likus šešiems mačams, aštuntąją vietą Vakaruose užimantys „Blazers“ lenkia artimiausius konkurentus Denverio „Nuggets“ jau tik dviemis pergalėmis.

Trečiajame kėlinyje 65:53 užtikrintai pirmavę svečiai iššvaistė savo persvarą ir dar prieš lemiamą ketvirtį paleido varžovus į priekį 83:86.

Portlando klubas vėl trumpam persvėrė rezultatą ketvirtojo kėlinio viduryje (100:99), tačiau Karlo-Anthony Townso taškai leido „Timberwolves“ vėl pirmauti 104:100.

Prasidėjus paskutinei minutei atsilikimą iki minimumo (106:108) sumažino Damiano Lillardo tritaškis, tačiau netrukus bene svarbiausius mačo taškus pelnė dėjimą atlikęs Townsas – 110:106.

Al-Farouqas Aminu dar priartino svečius 109:110, o Andrew Wigginso netaiklus metimas paliko „Blazers“ penkias sekundes išsigelbėti, tačiau paskutinysis Damiano Lillardo metimas skriejo pro šalį.

Šios rungtynės turėjo įvykti dar kovo 6-ąją, tačiau dėl pernelyg slidžios aikštelės dangos jas buvo nuspręsta atidėti.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 34 (12 atk. kam.), Andrew Wigginsas 29, Brandonas Rushas 12.

„Blazers“: Damianas Lillardas 25, Al-Farouqas Aminu 20, C.J. McCollumas ir Mo Harklessas po 17.