Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, bet to nepakako, kad jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (47-31) iškovotų pergalę. Kanados klubas svečiuose iššvaistė 19 taškų pranašumą ir 90:108 (26:18, 25:22, 24:37, 15:31) nusileido Indianos „Pacers“ (38-40) komandai.

35
32
50%
5/10
2

„Pacers“ iki šio mačo buvo pralaimėję 4 rungtynes iš eilės ir balansavo ties atkrintamųjų varžybų riba. Laimėjimas sustiprina jų viltis patekti į aštuntuką Rytų konferencijoje.

Įprastai sėkmingai prieš „Pacers“ komandą žaidžiantis Valančiūnas šį kartą per 28 minutes pelnė 10 taškų (4/6 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Šeimininkai pirmąją mačo dalį pabaigė spurtu 8:2, tačiau įpusėjus rungtynėms vis tiek atsiliko 40:51. Visgi viskas pasikeitė po ilgosios pertraukos.

„Pacers“ antroje rungtynių pusėje pataikė 9 tritaškius iš 13, o įpusėjus trečiajam ketvirčiui po tolimo Jeffo Teague'o metimo pirmą kartą išsiveržė į priekį – 58:57. Tuomet iniciatyvos ėmėsi Paulas George'as, kuris pelnė 14 iš paskutinių 19 „Pacers“ taškų kėlinyje.

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 11:2, nutolo 88:77, ir ramiai nužygiavo link pergalės.

Mačo pabaigą sudrumstė konfliktas tarp abiejų komandų žaidėjų. Į „Pacers“ komandą sugrįžęs Lance'as Stephensonas ėmė stumdytis su DeMaru DeRozanu, o į konfliktą dar įsikišo ir P.J. Tuckeris. Visi jie buvo nubausti techninėmis pražangomis.

„Pacers“ po šios pergalės Rytų konferencijoje žengia aštunti, tačiau tokį pat rezultatą turi ir septintoje pozicijoje esanti Čikagos „Bulls“. Tuo metu „Raptors“ užima trečiąją vietą, bet tokį pat rezultatą turi ketvirtoje vietoje esanti Vašingtono „Wizards“.

„Pacers“: Paulas George'as 35 (5/10 trit., 10 atk. kam.), Jeffas Teague'as 20, Thaddeusas Youngas 15 (11 atk. kam.), Lance'as Stephensonas 12, Monta Ellisas 10.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 27, DeMarre'as Carrollas 11, Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir Cory Josephas po 10.

Valančiūno „kablys“:

Konfliktas mačo pabaigoje:

2017-04-05 18:28
Katamanui
Ziurejau ir as. Net komentatoriai supranta, kad nesamone nepasuoti JV, kuris gerai zaidzia ir kurio taiklumas, nuo visu zvaigzdziu rungtyniu skaiciuojant, 5 ar 6 lygoj.

Momemtais ziopliai Jonui laisvam po kasiu nepasuodavo, o pasirinkdavo pasuoti kokia nesamone ir prarast kamuoli...