Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Mindaugas Kuzminskas antras rungtynes iš eilės surinko dviženklį taškų skaičių, o šį kartą jo pastangos buvo vainikuotos pergale. Lietuvio atstovaujama Niujorko „Knicks“ (30-48) namie 100:91 (29:24, 25:16, 26:24, 20:27) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (38-40).

8
24
5
5

Kuzminskas per 19 minučių pelnė 11 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 0/2 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir kartą suklydo.

11 taškų jis buvo pelnęs ir per ankstesniąją dvikovą su Bostono „Celtics“, tik tuomet „Knicks“ pralaimėjo.

Per paskutines 10 rungtynių Kuzminskas vidutiniškai aikštėje praleidžia po 20,4 minutes ir pelno po 8,7 taško bei atkovoja po 2,4 kamuolio.

„Knicks“ šį kartą sustabdė 4 pergales prieš tai iškovojusią ir dėl atkrintamųjų varžybų aktyviai kovojančią Čikagos „Bulls“ komandą. Ji išliko septintoje Rytų konferencijos vietoje, bet vos viena pergale lenkia devintoje vietoje esančią ir rungtynėmis mažiau žaidusią Majamio „Heat“ ekipą.

Niujorko komanda mačo kontrolę perėmė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 25:16 ir įpusėjus dvikovai pirmavo 54:40. Kovoje dėl kamuolių dominavę šeimininkai trečiajame kėlinyje dar labiau nutolo ir „Bulls“ nebekėlė grėsmės.

„Knicks“, kurie jau nebeturi vilčių patekti į atkrintamąsias varžybas, vertėsi be Kristapo Porzingio, Lance'o Thomaso ir Derricko Rose'o.

„Knicks“: Carmelo Anthony 23 (7 atk. kam.), Courtney Lee 14, Maurice'as Ndouras 13 (12 atk. kam.), Justinas Holiday 12, Mindaugas Kuzminskas 11.

„Bulls“: Jimmy Butleris 26, Nikola Mirotičius 21 (10 atk, kam.), Anthony Morrow 15, Robinas Lopezas 11.