Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

San Antonijaus „Spurs“ (60-17) turėjo 2,7 sekundes, kad išlygintų rezultatą, bet net ir tiek laiko jiems buvo per daug. LaMarcusas Aldridge'as per sekundę išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą, o jame Teksaso krepšininkai 95:89 (14:16, 19:19, 27:16, 24:33, 11:5) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ (42-36).

32
30
12
63%
5/8

Įspūdingame ketvirto kėlinio finiše Kawhi Leonardas išlygino rezultatą 82:82, kai pataikė dvitaškį, likus žaisti 4,9 sekundes.

Kitoje aikštės pusėje „Grizzlies“ komandai prireikė vos 2,2 sekundžių, kad Zachas Randolphas rezultatyviai pabaigtų ataką ir išvestų Memfio krepšininkus į priekį.

„Spurs“ tuomet po minutės pertraukėlės neskubėjo išsimesti kamuolio, kol galiausiai surado visiškai laisvą po krepšiu atsidūrusį Aldridge'ą ir šis dvitaškiu išplėšė pratęsimą.

Randolphas dar spėjo išmesti kamuolį, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį ir komandoms teko žaisti papildomą 5 minučių atkarpą. Jame „Spurs“ iš karto perėmė iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

„Grizzlies“ komandai pralaimėjimą apkartino Mike'o Conley trauma. Įžaidėjas ketvirtojo kėlinio pabaigoje susimušė galvomis su Leonardu ir paliko aikštę susiėmęs veidą rankšluosčiu.

Jeigu atkrintamosios varžybos prasidėtų dabar, šios dvi komandos susitiktų tarpusavyje jau pirmajame etape. „Spurs“ Vakarų konferencijoje užima antrąją, „Grizzlies“ – septintąją vietą.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 32 (12 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge'as 15, Pau Gasolis 12 (11 atk. kam.), Patty Millsas ir Tony Parkeris po 10.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 19, Zachas Randolphas 18 (16 atk. kam.), Marcas Gasolis 11, Troy Danielsas ir Wayne'as Seldenas po 10.