Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Kai taip žaidžia kiti „Golden State Warriors“ (64-14) lyderiai, Kevinas Durantas gali gydytis neskubėdamas. Siautėjęs Klay Thompsonas praėjusią naktį pelnė 41 tašką, o jo vedama Oklando ekipa iškovojo jau 12-ąją pergalę iš eilės.

41
34
89%
8/9
60%
6/10

Steve'o Kerro auklėtiniai šiąnakt namie 121:107 (32:32, 36:28, 36:26, 17:21) susitvarkė su Minesotos „Timberwolves“ (31-46) krepšininkais.

Thompsonas ant parketo praleido 33 minutes bei pataikė 7 tolimus metimus iš 14, 6 dvitaškius iš 10 bei 8 baudų metimus iš 9. Tai yra rezultatyviausias snaiperio pasirodymas nuo gruodžio mėnesio, kuomet jis pelnė net 60 taškų.

Thompsono taikiklis kol kas nestringa – jis jau šeštose rungtynėse iš eilės pataiko bent po 4 tritaškius. Tai – ilgiausia tokia serija jo karjeroje.

Arti sezono rekordo yra ir visa Oklando komanda. 12 pergalių serija yra pakartotas geriausias sezono rezultatas, mat tiek pat kartų iš eilės „Warriors“ šį sezoną laimėjo nuo lapkričio 7-osios iki 28-osios. Pergalingą kelią „Warriors“ pratęsti sieks kitose rungtynėse Fynikse, kur susitiks su vietos „Suns“.

Tiesa, šiose rungtynėse nebuvo apsieita ir be konflikto, kuomet jau pirmajame kėlinyje neatlaikė Gorgui Diengo nervai. Diengą po krepšiu šiurkščiai sulaikė JaVale'as McGee, o Diengas už šį veiksmą oponentą pasivijęs stumtelėjo. Visgi McGee neliko skolingas ir Diengą stūmė gerokai grubiau. Netrukus nuo rimtesnio konflikto krepšininkus apsaugojo komandos draugai.

Abu žaidėjai buvo nubausti techninėmis pražangomis, o McGee sulaukė ir nesportinės nuobaudos.

„Warriors“: Klay Thompson 41, Stephenas Curry 19 (9 rez. perd.), Mattas Barnesas 12, Andre Iguodala 11.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas Shabazzas Muhammadas po 24, Karlas-Anthony Townsas 21, Ricky Rubio 15.