Klaipėdos „Neptūnas“ Mero taurės varžybose grupės varžybose kovoje dėl pirmos vietos apmaudžiai pralaimėjo Rusijos Samaros „CSK VVS-Samara“ komandai, kurioje rungtyniauja Rolandas Alijevas, 75:86 (22:18, 22:23, 23:23, 8:22).

Rusų gretose nesulaikomas buvo pernai Eurolygos skonio ragavęs Graikijos Salonikų "Aris" lyderis Alex Scales. Jis į klaipėdiečių krepšį įmetė 28 taškus.

„Neptūnas“ šiose rungtynėse puikiai laikėsi beveik iki pat rungtynių pabaigos. Klaipėdiečiai visas rungtynes buvo priekyje 2-8 taškų skirtumu. Šeimininkų problemos prasidėjo, kai trečiojo kėlinuko pabaigoje traumą patyrė Eevaldas Dainys.

Lemiamą kėlinuką klaipėdiečiai įsivėlė į svečių greitą žaidimą ir tai buvo paranku Rusijos komandai. Ji likus žaisti 2 min. „Neptūnas“ dar pirmavo 74:71, tačiau rungtynių pabaigą klaipėdiečiai pralaimėjo net 1:15. Taip jie pralaimėjo ir kovą dėl pirmos vietos grupėje.

„Neptūnui“ taškus pelnė: V.Pridotkas 25 tšk., G.Jankauskas 11, S.Karmazinskij, M.Runkauskas, M.Mockus ir V.Stanevičius po 6, E.Dainys ir P.Počiuipa po 4, D.Gailius ir M.Kasiulevičius po 3, R.Trakimas 1.

„CSK VVS-Samara“ rezultatyviausiai žaidė A.Scales 28, V.Lichodej ir T.Osipov po 13.