Nuotr.: fiba.com
Nuotr. fiba.com

Pasibaigus FIBA Europos taurės pusfinalio kovoms paaiškėjo, kad į finalą prasibrovė du Prancūzijos atstovai. Dėl nugalėtojų taurės pečius surems Nantero „96“ ir Šalono „Elan“ komandos.

Nantero krepšininkai, kuriems atstovauja praėjusio sezono Utenos „Juventus“ lyderis Spenceris Butterfieldas, pusfinalyje bendru rezultatu 162:158 nugalėjo Bonos „Telekom Baskets“ iš Vokietijos.

„Elan“ krepšininkai taip pat po atkaklios kovos pranoko Ostendės „Telenet“ atstovus iš Belgijos. Šalono krepšininkai seriją laimėjo 163:150.

Finalas taip pat bus žaidžiamas dviejų rungtynių formatu. Pirmoji akistata balandžio 19-ąją vyks Šalono mieste, o atsakomasis mačas balandžio 26-ąją vyks Nantere.

FIBA Europos taurėje varžėsi Prienų-Birštono „Vytautas“ bei „Šiauliai“. Pastaroji ekipa turnyrą paliko po pirmojo etapo, o „Vytautas“ iškrito antrajame etape.

Komentarai:
Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.