Trigubų dublių mašina Russellas Westbrokas buvo labai arti naujojo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rekordo, tačiau Oklahomos „Thunder“ superžvaigždei to užfiksuoti nepavyko.

44
10
62%
8/13

Komandos lyderiui iki 42-ojo trigubo dublio pritrūko vos vieno atkovoto kamuolio, tačiau nepaisant to, jo vedama „Thunder“ išvykoje 103:100 (34:27, 23:23, 22:24, 24:26) po atkaklios pranoko Memfio „Grizzlies“.

Westbrookas per 38 minutes pelnė net 45 taškus (6/12 dvitaškiai, 8/13 tritaškiai, 9/12 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 9 ir perėmė 5 kamuolius, 7 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 44 naudingumo balus.

55 metus gyvavusį Oscaro Robertsono rekordą pakartojęs Westbrookas pagerinti NBA legendos pasiekimą turės šansą dar likusiose ketveriose reguliariojo sezono rungtynėse.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes, Zachas Randolphas pataikė dvitaškį ir tuomet „Grizzlies“ dar pirmavo 93:92.

Tuomet Westbrookas ir Dougas McDermottas smeigė po tritaškį, „Thunder“ leido įgyti trijų taškų persvarą – 98:95, bet kitoje aikštės pusėje varžovų krepšį dėjimu iš viršaus sudrebinęs Tony Allenas šeimininkų deficitą sumažino iki vienintelio taško – 97:98.

Likus žaisti pusę minutės, Tajus Gibsonas atkovojo kamuolį puolime po netaiklaus Victoro Oladipo metimo, kuris vėliau atsidūrė Westbrooko rankose. Likus žaisti 14 sekundžių, pastarasis smeigė lemiamu tapusį tritaškį ir paskandino „Grizzlies“ – 101:97.

Nuo suolo pakilęs „Thunder“ lietuvis Domantas Sabonis aikštėje praleido 10 minučių, per kurias pasižymėjo 5 taškais (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 2 kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 23, Zachas Randolphas 20, Tony Allenas 14, Andrew Harrisonas 12, Vince'as Carteris 10.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 45 (10 rez. perd., 9 atk. kam.), Victoras Oladipo 15 (6/15 metimai), Dougas McDermottas 10, Enesas Kanteris 10.