Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Nesustabdomai žaidęs LeBronas Jamesas surinko 40 naudingumo balų bei atvedė Klivlando „Cavaliers“ (51-27) į svarbią pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariajame sezone.

36
40
72%
13/18
2

Tyronno Lue vadovaujamas klubas svečiuose 114:91 (19:20, 38:22, 33:24, 24:25) sutriuškino Bostono „Celtics“ (50-28) ir sugrįžo į pirmąją vietą Rytų konferencijoje.

Iki reguliarojo sezono pabaigos abiem komandos likus sužaisti po ketverias rungtynes, „Cavaliers“ prieš „Celtics“ yra priekyje viena pergale.

Jeigu abi ekipos surinktų po vienodą pergalių ir pralaimėjimų santykį, NBA čempionai vis tiek liktų pirmoje pozicijoje.

Jamesas per 39 minutes pelnė 36 taškus (13/18 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 7/7 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Po pirmojo kėlinio vieno taško deficitą turėjusi „Cavaliers“ į priekį šovė antrajame ketvirtyje, kuri laimėjo 38:22 ir į rūbinę išėjo turėdama įtikinamą persvarą – 57:42.

Po ilgosios pertraukos Klivlando komanda apsukų nemažino ir trečiojo kėlinio pabaigoje po Kyle'o Korverio taiklaus tritaškio pirmavo 29 taškais – 89:60.

„Cavaliers“ šiame susitikime vertėsi be pagrindinio vidurio puolėjo Tristano Thompsono, kuris dėl nykščio traumos iškrito iš rikiuotės.

Tuo pačiu nutrūko ir įspūdinga atleto serija – iki tol jis buvo sužaidęs 447 rungtynes paeiliui. Tai buvo ilgiausia vis dar besitęsusi serija NBA lygoje ir taip pat ilgiausia „Cavaliers“ serijoje.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 26, Jae Crowderis 13, Alas Horfordas 12, Kelly Olynykas 12.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 36 (10 atk. kam.), Kyrie Irvingas 19, Kevinas Love'as 15 (5/15 metimai, 16 atk. kam.), J.R. Smithas 12, Channingas Frye 10 (8 atk. kam.).

Rungtynių vaizdo epizodai:

2017-04-06 15:07
Le Korsaras James
Celtics tektu rimtai pasikapoti del patekimo i PO vakaruose. Bet cavs ten vis tiek liktu 3-4 vietoje. Ir tik del to, nes logika paprasta ir visiems suprantama: James jau atzaide 13 sezonu ir praleido daugiau minuciu tiek sezone ir tiek atkrintamosiose, nei Jordan. Tad jam norint kad Jameso kunas atlaikytu po 40-45 minutes PO, tai jam butinas sezono metu poilsis. Jaunas buvo, tai zaide visas rungtynes. Bet dabar kunas 2 kartus leciau atsistato po rungtyniu. Nemanau kad labai didele itaka daro ta aikstes pranasumas. Su Heat pries Heat neturejo aikstes pranasumo ir tapo cempais. Pernai vel neturejo aikstes pranasumo. Thunders 2011m neturedami vakaruose aikstes pranasumo papuole i super finala. Aikstu tureti aikstes pranasuma yra pliusiukas, bet ar verta del 1 rungtyniu namie per galva ristis visa swzona, kai bunant sveikiems tiesiog galima per pirmas rungtynes PO atimti ta aikstes pranasuma.

--
2017-04-06 14:54
Spectre
Kandonmaisi donce, kur tu? :D
2017-04-06 14:14
nieko is tu Celtics nera, kaip ir isvis rytu grybyne nieko rimto, isskyrus Cavsus. zaistu vakaruose, tai tektu rimtai pakovot del vietos PO.

o gaidonce kaip matau pagaidintas ir neislenda pagiedot savo giesmeliu. :)
2017-04-06 13:14
Kaip ir sakeme, donce siandien savo skaudancia siknaskyle gydo, tai tikrai nepasirodys )))

--
2017-04-06 10:02
as
Na Lebron'as artėjant PO pradeda rimčiau lošti, kad kuo greičiau įšoktų į geriausią formą
2017-04-06 08:40
kur dalbajobas Donce?
Labai butu idomu sužinoti ir Donces nuomone apie šias rungtynes :D

--
2017-04-06 07:48
Ernis
Kai patvarkė - kaip per sviestą... Ir dar be pagrindinio centro...

--
2017-04-06 07:31
Nu gi dievaitis su 40 balu naudingumu, ir ne kitaip... Pervaziavo čempionai tuos keltus negailestingai sutriuskindama, visai kaip senukas Antanas Marozaitis su savo pimpalu pervaziuoja per urodiska donces snukuti. Dabar urodas puse dienos is gedos bijos pasirodyti pries mus geriausio pasaulio krepsininko fanus )))