Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Antrą ir kiek netikėtą pergalę iš eilės iškovojo Los Andželo „Lakers“ (23-55) klubas, kuris svečiuose 102:95 (31:14, 22:27, 23:29, 26:25) nugalėjo vieną Vakarų konferencijos lyderių, San Antonijaus „Spurs“ (60-18) komandą.

15
24
2
9

Šiose rungtynėse pirmą kartą starto penkete žaidė gynėjas Tyleris Ennisas ir iškart pateisino į jį dėtas Luke'o Waltono viltis.

Krepšininkas pelnė 19 taškų (5/10 dvit., 3/4 trit.) bei, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus, svariausiai prisidėjo prie Kalifornijos komandos laimėjimo.

„Visi tiesiog žaidėme laisvai, nejausdami spaudimo, nesavanaudiškai. Visi buvo agresyvūs, todėl natūralu, kad žaidėme gerai“, – po rungtynių sakė Julius Randle'as.

Rungtynėms toną uždavė jau pirmasis kėlinys, kurį „Spurs“ komanda pralaimėjo 14:31. 14 per kėlinį pelnytų taškų yra prasčiausias San Antonijaus komandos rezultatas šį sezoną.

Antroje susitikimo pusėje „Spurs“ krepšininkams atsitiesti buvo sunkiau ir dėl to, kad treneris Greggas Popovichius ant suolo pasodino ir į aikštę nebesugrąžino komandos lyderių – Kawhi Leonardo ir LaMarcuso Aldridge'o. Beje, Teksaso klubo komandoje nebuvo ir traumuotų Danny Greeno bei Emanuelio Ginobili.

Šios rungtynės turnyrine prasme nebeturėjo jokios įtakos nė vienai iš šių komandų. „Spurs“ antrosios vietos konferencijoje jau nebepakils, o trečią blogiausią rezultatą visoje lygoje turinti Los Andželo komanda liks 14-oje vietoje.

„Spurs“: Davis Bertanis ir Tony Parkeris po 14, Kawhi Leonardas ir Kyle'as Andersonas po 11.

„Lakers“: Tyleris Ennisas 19, Jordanas Clarksonas 17, Larry Nance'as 15, Julius Randle'as 11.

2017-04-06 18:10
Bet tai Lakers dalbajobai. Sita pergale sumazino sansus gaut 1-3 pickus. O gavus zemesnius teks 76ers atiduot...

--
2017-04-06 12:50
Sv
Ingramas per 9 minutes, 8 taskai. Idomu kdl tiek nedaug zaide, manau butu buve carrer high kokia 40 tasku. Jaunuolis turi potencialo.