Dirkas Nowitzki pelnė 31 tašką ir atkovojo 12 kamuolių, taip įdėdamas svariausią indėlį į Vokietijos rinktinės pergalę.

Prieš dvejus metus Europos pirmenybėse vicečempionais tapę vokiečiai sekmadienį mače dėl penktosios vietos 80:71 (16:25, 20:19, 22:13, 22:14) nugalėjo kroatus.

Abi rinktinės iškovojo teisę žaisti 2008 metų Pekino olimpinių žaidynių atrankos turnyre.

Vokietijos rinktinė vijosi varžovus beveik tris kėlinius. Antrajame kėlinyje kroatų pranašumas siekė net 16 taškų (42:26), tačiau vokiečiai atsitiesė. Besibaigiant trečiajam kėliniui, Vokietija persvėrė rezultatą (58:57), o laimėję atkarpą 8:0 ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo 9 taškų pranašumą – 70:63. Per likusį laiką kroatai intrigos nesukūrė.

Nesulaikomas vokiečių gretose buvo Nowitzki. Naudingiausais 2005 metų Europos čempionato krepšininkas į kroatų krepšį įmetė 31 tašką, pataikydamas 10 metimų iš 17.

Kroatija: Marko Baničius 16, Marko Popovičius 14 (4/6 tritaškių), Davoras Kusas 10, Nikola Prkačinas 9.

Vokietija: Dirkas Nowitzki 31 (7/9 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 8/8 baudų), Janas Hendrikas Jagla 11, Demondas Greene’as 10, Steffenas Hamannas 8.