Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Pergale sezoną Eurolygoje užbaigė Stambulo „Galatasaray“ (11-19) klubo krepšininkai.

16
20
67%
4/6
4

Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje vykusiame paskutiniame reguliariojo sezono mače 84:79 (20:23, 23:22, 15:18, 26:16) palaužė Bambergo „Brose“ (10-20) ir pasiekė revanšą už pirmajame rate patirtą pralaimėjimą 75:90.

Stambulo klubas galutinėje rikiuotėje liks dvyliktas, o Bambergo ekipa – trylikta.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje šeimininkai dar buvo priekyje penkiais taškais – 63:58.

Į lemiamą šturmą „Galatasaray“ pakilo antroje ketvirčio pusėje, kuomet spurtavo 13:2 ir prasidėjus priešpaskutinei minutei pirmavo solidžia – aštuonių taškų persvara (82:74).

Per likusį laiką turkai pranašumo nebeiššvaistė ir įsirašė 11-ąją pergalę.

„Brose“: Nicolo Melli 17, Darius Milleris 11, Nikosas Zisis 11, Patrickas Heckmannas 9.

„Galatasaray“: Sinanas Guleras 17, Blake'as Schilbas 16, Austinas Daye 15, Vladimiras Micovas 13.