Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Dėl vietos Rytų konferencijos atkrintamosiose varžybose kovojanti Čikagos „Bulls“ (39-40) sulaukė Jimmy Butlerio trigubo dublio, o puolėjo vedama ekipa svečiuose 102:90 (27:17, 26:30, 27:20, 22:23) palaužė Filadelfijos „76ers“ (28-51).

19
28
10
10

Čikagos klubas, kaip ir Indianos „Pacers“, turi 39 pergales ir 40 pralaimėjimų. Šiuo metu komandos Rytų konferencijoje užima 7-8 vietas, tačiau devintoje vietoje esanti Majamio „Heat“ turi vos viena pergale mažiau (38-40).

„Bulls“ likusiose rungtynėse svečiuose kausis su Bruklino „Nets“ ir namuose išmėgins jėgas su Orlando „Magic“ bei ta pačia „Nets“.

„Žinau, kur noriu nuvesti šią komandą“, – po mačo ryžtingai kalbėjo Butleris. Jis per 37 minutes pelnė 19 taškų (5/11 dvit., 9/9 baudos), sugriebė 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir perėmė 2 kamuolius.

Tai buvo ketvirtasis trigubas dublis Butlerio karjeroje. Jis šiame ir praėjusiame sezone surinko po 2 trigubus dublius.

Tuo metu rezultatyviausias buvo Nikola Mirotičius. Puolėjas per 25 minutes spėjo pelnyti 22 taškus (2/3 dvit., 6/8 trit.), atkovoti 8 kamuolius ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus. Ispanas pataikė 6 iš 8 komandos tritaškių.

„76ers“: Timothe Luwawu 18, Justinas Andersonas 17, Nikas Stauskas 13, Richaunas Holmesas 10 (10 atk. kam.), Dario Šaričius (10 atk. kam.) ir T.J. McConnellas (6 atk. kam., 8 rez. perd.) po 9.

„Bulls“: Nikola Mirotičius 22 (6/8 trit., 8 atk. kam.), Jimmy Butleris 19 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Jerianas Grantas 15 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Joffrey Lauvergne 14, Bobby Portisas 12 (11 atk. kam.).