Nuotr.: SIPA - Scanpix
Nuotr. SIPA - Scanpix

Madrido „Real“ (23-7) reguliarųjį sezoną baigė galingu ketvirtuoju kėliniu, įspūdingu Jaycee Carrollo pasirodymu ir dar viena pergale.

29
29
88%
7/8
67%
2/3

Jau anksčiau reguliariajame sezone pirmąją vietą užsitikrinusi komanda ir be Jono Mačiulio pagalbos namuose 97:80 (16:21, 21:15, 25:24, 35:20) patiesė Stambulo „Anadolu Efes“ (17-13).

Ketvirtfinalyje Madrido klubas serijoje iki trijų pergalių kovos su Stambulo „Daruššafaka“, o „Anadolu Efes“ priims Pirėjo „Olympiakos“ iššūkį.

Prieš rungtynes „Real“ treneris Pablo Laso paskelbė, kad Mačiulis, Sergio Llullas ir Othello Hunteris nežais dėl nesudėtingų problemų. Visgi aikštėje nepasirodė tik lietuvis.

Ketvirtajame kėlinyje „Anadolu Efes“ persvėrė rezultatą (66:64) ir kurį laiką pirmavo (72:70), tačiau tuomet karališkasis klubas pakilo į šturmą. Carrollas smeigė tris tritaškius iš eilės, vieną tolimą šūvį pridėjo ir Dontaye Draperis, o po jų metimų „Real“ pirmavo 82:76.

Likus pustrečios minutės Carrollas pataikė jau septintąjį savo tritaškį, o po jo Madrido klubas įgijo 11 taškų persvarą (87:76). Rungtynių pabaigoje pasižymėjo tas pats Carrollas ir Luka Dončičius, kurie „Real“ ekipai suteikė 17 taškų pranašumą.

Įspūdingai žaidęs Carrollas pakartojo karjeroje pataikytų tritaškių rekordą – jis įmetė net 7 tolimus metimus iš 8. Amerikietis per 22 minutes pelnė 29 taškus (3/3 dvit.,7/8 trit., 2/3 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„Real“: Jaycee Carrollas 29 (7/8 trit.), Dontaye Draperis 16, Anthony Randolphas 9, Luka Dončičius (6 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Gustavo Ayonas (7 atk. kam.) po 8.

„Anadolu Efes“: Dunstonas Bryantas 15 (10 atk. kam.), Derrickas Brownas 14 (8 atk. kam.), Thomasas Heurtelis 13 (6 rez. perd.), DeShaunas Thomasas 12, Tyleris Honeycuttas 11.