Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Domantas Sabonis produktyviai išnaudojo savo minutes, tačiau jo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ komanda (45-34) patyrė apmaudžią nesėkmę.

23
32
71%
10/14
16

Billy Donovano auklėtiniai svečiuose 99:120 (19:32, 29:39, 24:24, 27:25) nesugebėjo pasipriešinti vieniems Vakarų konferencijos autsaiderių Fynikso „Suns“ (23-57).

Sabonis ant parketo praleido viso labo 9 minutes, tačiau spėjo pelnyti 6 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos) bei kartą pažeisti taisykles.

Itin nesėkmingose Oklahomos ekipai rungtynėse jos lyderis Russellas Westbrookas užsitikrino, jog po reguliariojo sezono jis turės dviženklius rodiklius trijose statistikos kategorijose.

Įžaidėjas tapo antruoju trigubo dublio vidurkį pasiekusiu krepšininku NBA istorijoje po Oscaro Robertsono.

Tiesa, pagerinti per sezoną surinktų trigubų dublių rekordo (41) šiame mače Westbrookui dar nepavyko – „Thunder“ žvaigždei pritrūko dviejų rezultatyvių perdavimų.

Tragiškai susitikimą pradėję „Thunder“ pirmojo ketvirčio viduryje atsilikinėjo net 2:14, o antrajame kėlinyje komandas skyrė jau net 28 taškai – 43:71.

Po ilgosios pertraukos svečiai išlygino žaidimą, tačiau neparodė noro atgaivinti intrigą, todėl žaidimą iki finalinės sirenos kontroliavę šeimininkai šventė retą pergalę.

Trylikos pralaimėjimų seriją nutraukusį Fynikso klubą į pergalę vedė 37 taškus surinkęs Devinas Bookeris. Net 21 tašką jis surinko vien per ketvirtąjį kėlinį.

„Suns“: Devinas Bookeris 37, T.J. Warrenas 23 (16 atk. kam.), Tyleris Ullisas 12.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 23 (12 atk. kam.), Enesas Kanteris 17, Taj Gibsonas ir Stevenas Adamsas (11 atk. kam.) po 12.

Rungtynių vaizdo reportažas:

2017-04-08 14:55
Puikiai išnaudojo savo laiką Sabonis,todėl keista,kad Donovanas leido žaisti tik 9 min.Ypač,kai viskas jau buvo aišku.Keisti kartais trenerio sprendimai.

--
2017-04-08 13:32
maladiec Suns, kad specialiai neleido statsu vergui surinkt 10 asistu. varzybu baigtis senai buvo aiski, bet savanaudis norejo rekordo ir lakste aikstej. :) antras varzybas pritruksta, teks papluset kitose varzybose, nors po sito pralaimejimo jau beveik aisku, kad OKC lieka 7 vietoj ir lyderis galetu ilsetis.
2017-04-08 12:43