Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Nesėkmę Ispanijos krepšinio lygoje patyrė viena pirmenybių lyderių Tenerifės „Iberostar“ (19-8) komanda su Mariumi Grigoniu. Ji svečiuose 82:85 (23:14, 10:19, 20:29, 29:23) neatsilaikė prieš Andoros „MoraBanc“ (14-12) klubą.

Grigonis per 14 žaidimo minučių pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudos), atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo, tris kartus prasižengė, išprovokavo 1 pražangą bei surinko 6 naudingumo balus.

Po pirmojo kėlinio Grigonio ekipa pirmavo 9 taškų skirtumu, tačiau per antrąjį ketvirtį šeimininkai išlygino rezultatą, o trečiajame kėlinyje jau įgijo dviženklį pranašumą (59:49).

Lemiamą ketvirtį „Iberostar“ pradėjo spurtu 6:0 ir priartėjo iki 3 taškų (59:62), tačiau tuomet „MoraBanc“ spurtavo 7:0 ir susigrąžino 10 taškų pranašumą (69:59).

Visgi Tenerifės krepšininkai pakilo į šturmą ir likus žaisti 22 sekundes po Grigonio dvitaškio priartėjo iki 3 taškų (78:81). Grigonis pelnė dar vieną dvitaškį likus 3 sekundėms, tačiau Tenerifės komanda išsigelbėti nebespėjo.

„MoraBanc“: Davidas Walkeris 17, Davidas Navarro 15, Giorgi Shermadini 13 (7 atk. kam.), Oliveris Stevičius 12, Andrew Albicy 10.

„Iberostar“: Timas Abromaitis 22 (8/13 metimai, 7 atk. kam.), Davinas White’as 14, Marius Grigonis ir Aaronas Doornekampas po 11.