Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Gerą formą reguliariojo sezono pabaigoje demonstruojanti Los Andželo „Clippers“ komanda (49-31) iškovojo svarbią pergalę.

17
30
17
2

Doco Riverso auklėtiniai išvykoje 98:87 (22:23, 30:20, 30:27, 16:17) nukovė San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus (61-19).

Kalifornijos klubas pasiekė penktąją pergalę iš eilės ir Vakarų konferencijoje pakilo į ketvirtąją vietą, kuri atkrintamųjų varžybų pirmajame raunde su Jutos „Jazz“ suteiktų namų aikštelės pranašumą.

Svečiai nuo varžovų atitrūko antrojo kėlinio pabaigoje, spurtuodami 13:2 bei įgydami dviženklį pranašumą – 52:41. Po ilgosios pertraukos „Spurs“ buvo prisiviję varžovus (68:72), tačiau „Clippers“ spurtavo 8:0 ir vėl pabėgo – 80:68.

Paskutiniajame kėlinyje šeimininkai į lemiamą šturmą nepakilo. Žaidimą užtikrintai kontroliavo Kalifornijos ekipa, dviženklę persvarą išsaugojusi iki pat finalinės sirenos.

Ši pergalė Riversui yra 215-oji stovint prie „Clippers“ vairo. Jis pasivijo tiek pat pergalių per karjerą Los Andžele iškovojusį komandos rekordininką Mike'ą Dunleavy.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 28, LaMarcusas Aldridge‘as 18, Pau Gasolis 15.

„Clippers“: Chrisas Paulas 19, Blake‘as Griffinas 18, DeAndre Jordanas 17 (17 atk. kam.).