Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Beveik mėnesį dėl traumos nežaidęs Dwyane‘as Wade‘as grįžo į aikštelę, tačiau dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas kovojanti Čikagos „Bulls“ komanda (39-41) patyrė ypatingai skaudų pralaimėjimą.

16
28
12
3

Fredo Hoibergo auklėtiniai svečiuose po atkaklios kovos 106:107 (25:32, 20:19, 37:24, 24:32) nusileido lygos autsaideriams Bruklino „Nets“ (20-60).

Reguliariajame sezone likus sužaisti 2 mačus, aštuntąją vietą Rytų konferencijoje užimanti Čikagos ekipa dabar turi tokį patį pergalių ir pralaimėjimų santykį su devintoje vietoje žengiančiu Majamio „Heat“ klubu.

Wade‘as sugrįžimo rungtynėse pelnė 14 taškų, o „Bulls“ subyrėjo paskutiniosiomis mačo minutėmis jam atsisėdus ant atsarginių suolelio.

Likus žaisti 4 minutės svečiai dar užtikrintai pirmavo 97:88, tačiau Bruklino klubas įspūdingai spurtavo 10:0 bei persvėrė rezultatą 98:97.

Hoibergo kariauna dar buvo išsiveržusi į priekį 101:98, tačiau paskutinę mačo minutę sėkmė šypsojosi šeimininkams, kuriuos į priekį vedė prieš sezoną „Bulls“ atleistas Spenceris Dinwiddie.

Tritaškius rezultatą išlyginęs (101:101) Dinwiddie likus žaisti 13 sekundžių išprovokavo pražangą ir sumetęs baudų metimus leido „Nets“ pirmauti 105:103.

Atsakomosios atakos metu Jimmy Butleris prametė dvitaškį, o šeimininkų pergalę įtvirtino dar du Dinwiddie baudų metimai, po kurių Butlerio pataikytas tritaškis nieko pakeisti jau nebegalėjo.

„Mes vis dar kovojame dėl atkrintamųjų. „Nets“ yra gera komanda, žaidžianti ne ką blogiau už visas kitas. Mes pralaimėjome, tačiau turime su tuo susitaikyti ir žiūrėti į priekį. Turime laimėti likusius du mačus“, – po nesėkmės sakė Butleris.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie ir Caris LeVertas po 19, Rondae-Hollisas-Jeffersonas 16 (12 atk. kam.).

„Bulls“: Jimmy Butleris 33, Robinas Lopezas 16, Jerianas Grantas 15, Dwyane‘as Wade‘as 14.