Nuotr.: zalgiris.lt
Nuotr. zalgiris.lt

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sekmadienį užtikrinta pergale Kėdainiuose pratęsė pergalingą žygį „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate.

8
17
100%
4/4
5

Po 33:10 laimėjo trečiojo kėlinio Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas klubas 82:54 nušlavė vietos „Nevėžį“ ir laimėjo penktąsyk iš eilės.

„Antroji rungtynių pusė buvo labai gera. Pirmoje mačo dalyje žaidėjams reikėjo laiko įsivažiuoti, žaidėme prastai ir suteikėme per daug galimybių „Nevėžio“ krepšininkams mesti laisviems ir žaidė gana lengvai. Manau, kad trečiajame kėlinyje padidėjo gynybinis intensyvumas ir tai nusprendė rezultatą.

Visą laiką žaisti gerai neįmanoma. Žaidėjai suprato, kad jie pirmoje pusėje nežaidė gerai ir gana greitai išsprendė reikalus trečiajame kėlinyje dėl geros gynybos ir intensyvumo.

Gytis Masiulis visai gerai žaidė, jis vis labiau pripranta prie komandos. Paulius Valinskas irgi žaidė labai neblogai ir gana gerai tvarkėsi su Toniu Prostranu“, – po susitikimo kalbėjo Jasikevičius.

Tuo metu „Nevėžio“ strategas Paulius Juodis teigė, jog šis susitikimas jam paliko dvejopą įspūdį.

„Džiaugiuosi, ką mačiau per pirmuosius du kėlinius, ir esu labai nusivylęs, ką mačiau per trečiąjį kėlinį. Teko pamatyti du skirtingus komandos veidus. Ilgosios pertraukos metu vyrams sakiau tai, kas bus, ir tai įvyko.

„Žalgiris“ parodė Eurolygos gynybą, deja, mes tam nebuvo pasiruošę ir dėl to pralaimėjome trečiąjį kėlinį“, – sakė „Nevėžio“ vairininkas.

2017-04-09 22:26