Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Klivlando „Cavaliers“ (51-30) priešpaskutinėse NBA reguliariojo sezono rungtynėse tausojo LeBroną Jamesą, Kyrie Irvingą ir Tristaną Thompsoną, o tai kainavo komandai pergalę.

23
28
2
18

Dabartiniai čempionai svečiuose per pratęsimą 121:124 (37:24, 23:32, 31:24, 17:28, 13:16) nusileido atkrintamųjų varžybų viltis išsaugojusiems Majamio „Heat“ krepšininkams (40-41).

„Cavaliers“ po pralaimėjimo nukrito į antrąją Rytų konferencijos vietą, o lydere vėl tapo Bostono „Celtics“ ekipa. Siekiant susigrąžinti pirmąją vietą, „Cavaliers“ paskutinėse rungtynėse turės įveikti Toronto „Raptors“ ir tikėtis „Celtics“ nesėkmės prieš Milvokio „Bucks“.

Tuo metu „Heat“ komanda išlieka devintojoje Rytų konferencijos vietoje, turėdama tokį patį pergalių ir pralaimėjimų santykį su Čikagos „Bulls“. Siekiant patekti į atkrintamąsias, „Heat“ paskutinėse rungtynėse privalo įveikti Vašingtono „Wizards“ ir laukti „Bulls“ pralaimėjimo Bruklino „Nets“ komandai arba Indianos „Pacers“ nesėkmės mače su Atlantos „Hawks“.

Susitikimo pradžia Majamio klubui nieko gero nežadėjo – antrojo ketvirčio pradžioje jis atsiliko 24:39. Vis dėlto šeimininkai suskubo atsitiesti bei dar iki ilgosios pertraukos laimėję atkarpą 20:8 išlygino rezultatą 54:54.

Antrojoje susitikimo pusėje komandos vėl žaidė banguotai, o po Gorano Dragičiaus dvitaškio, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 54 sekundes, rezultatas buvo lygus 108:108. Per likusį laiką klubai keitėsi klaidomis, todėl jiems teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime svečiai šovė į priekį 114:108, tačiau šiame mače 35 taškus pelniusio ir 9 rezultatyvius perdavimus atlikusio bei taip geriausias sezono rungtynes sužaidusio Derono Williamso tritaškis su pražanga prasidėjus paskutinei minutei išvedė „Cavaliers“ į priekį 121:120.

Lemiamu metu „Heat“ didvyriu tapo Tyleris Johnsonas. Iš pradžių jis išprovokavo Kevino Love‘o pražangą ir realizavo du baudų metimus (122:121), o po netaiklaus Williamso metimo jis išprovokavo ir Kyle‘o Korverio pražangą bei sumetė dar du baudų metimus – 124:121.

Tyronno Lue auklėtiniai lemiamai atakai turėjo 13 sekundžių, tačiau per jas išsigelbėti nepavyko. Paskutinis metimas buvo patikėtas Channingui Frye, kurio mestas tritaškis metimas tikslo nepasiekė.

„Heat“: Tyleris Johnsonas 24, Hassanas Whiteside‘as 23 (18 atk. kam.), Joshas Richardsonas 19.

„Cavaliers“: Deronas Williamsas 35, Kevinas Love‘as 25 (10 atk. kam.), Channingas Frye 21.

Rungtynių vaizdo reportažas:

1 2  »
2017-04-11 20:59
Coach KO ar negali cavs i trecia krist? Jeigu gauna nuo Toronto,ju tarpusavio 2-2--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

negali, nes jie pirmi savo divisone ir turi daugiau pergaliu uz Wiazards, kurie liks treti, nes pirmi savo divizione, Toronto liks ketvirti.
2017-04-11 20:56
PaaiskinkitKas liks 3 vietoj jeigu wasingtonas laimes paskutini matcha o torontas pralaimes? Tokiu atveju abi bus surinkusios po tiek pat pergaliu--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Washington bet kuriuo atveju liks 3, nes jie pirmi savo divizione, Toronto liks 4, net jei laimes ir tures daugiau pergaliu
2017-04-11 15:29
Koks tau lebronas rungtyniu herojus kai pastoviai rungtyniu pabaigoj prisosikes i triusikus laksto? Pries heat ant tiek apsisika kad net nerungtyniauja, bijo apsijuokt majamyje, vdrug pralos :D
2017-04-11 14:06
px Cavsam ta 1 vieta, o kad renkasi varzova cia nesamoniu nesamone, gi nevargtu pratesimuose lakstydami, jei nenoretu laimet. :) jokio skirtumo as nematau, ka gaut pirmam ar antram etape rytuose, visos ten komandos apylyges is esmes. ir to aikstes pranasumo jiem gali ir neprireikt - ner garanto, kad Bostonas nueis iki finalo, nes net ir pirmam etape gali drasiai pasikraut malku. bus tas finalas Cavs vs Warriors, nepergyvenkit vaikai. :)
2017-04-11 13:36
Piktas sirgalius
Siame mace viska susiko Williamsas, bet jo kaltint nereikia. Manyciau kalciausias Jamesas. Kodel kalciausias tas zaidejas, kuris net i aikstele nebuvo isejas? Man atrodo akivaizdu. NBA reguliarusis sezonas tai ilga distancija, sioje distancijoje zaidejams reikia zaisti, susizaisti ir kaupti patirti. Jeigu zaidejai siu galimybiu neturi, susidarius kritinems rungtynems jie pradeda vaikiskai klysti. Tai, kad Williams turedamas pakanamai laiko, berots per 12 - 13 sekundziu nesugebejo. po minutes pertraukeles, rungtyniu pabaigoje, esant lygiam rezultatui, sukurti efektyvios atakos ar bent jau atakos, kuri baigtusi metimu i krepsi, veliau pratesime po neitiketino tritaskio metimo su prazanga ir naiviai tikietis, kad vel kamuolys fantastiskai su jo pagalba ikris, kas veliausiai baigesi tiek vienu tiek kitu atveju vaikiskomis, neleistinomis tokiose svarbiose rungtynese klaidomis, rodo, jog komanda jauciasi nepilnavertiska. Jei nera to, kuris visada paims kamuoli ir mes, o man tiesiog reikia pastovet kazkur salia, tai kai jo nebus kiti nezinos ka daryt, o daryti reikia, reikia laimeti. Tuomet prasideda panika ir griebiamasi avantiuru. Manau jis norejo pasijusti herojumi, kokiu visada yra Lerbronas, Irvingas ir Lovas.

O istikruju jam abu kartus reikejo duoti tik gera pasa.
2017-04-11 11:50
...
nesuprantu koks pointas taisot visus lyderius prapist ir nukrist i 2 vieta zvengciau jei cavs antram rounde wizards ar hawks gautu nebutu taip lenva ypac pries hawks nuo kuriu 2 kartus is eiles per kelias dienas gavo ir zaide visi
2017-04-11 11:21
>Donce3000LMback
Donce,o jums po pietu jau neleidžia naudotis internetu,kad tu savo komentarus rašai dažniausiai tik ryte?

--
Taip ir buliams reikalus sušikt gali Cavsai.Gerai,kad su Netsais paskutines žais,tai Čikagai daugiausia šansų.Ir jei Pacers gauna,o Heat laimi,tai ar ne į 7 vietą tada Majamis kyla,taip gaudamas Cavsus?Nu gal ir ne,reik pasiskaičiuot,nes tokia sudėtinga situacija čia gaunasi.

--
2017-04-11 10:25
ea
matomai, karaliene james prisibijo bulls pirmam rate gauti
2017-04-11 09:55
....
geriau jau lebronas atiduos pirma vieta nei pries heatus isvykoje kovos. ir ne pirma karta jau taip butent su heatais. ir cia lebrono spendimas nezaist, nes treneris ten tik skirtas broniaus mintis perteikti. net komanda pats susirenka kaip ant kokio nba menedzerio.
2017-04-11 09:40
.:.
O kas jei Heat, Bulls laimi, o Pacers gauna i kaulus? Kurios 2 tada praeina?
2017-04-11 09:28
Coach K
O ar negali cavs i trecia krist? Jeigu gauna nuo Toronto,ju tarpusavio 2-2

--
2017-04-11 09:18
...
Ko jam bijot žaist prieš Heat jei ten praktiškai nieko nėra likę iš 2014m Heatu?

--
2017-04-11 08:40
Tai visa karjera Bronius pries Heat nezais? :D

--
2017-04-11 08:28
Paaiskinkit
Kas liks 3 vietoj jeigu wasingtonas laimes paskutini matcha o torontas pralaimes? Tokiu atveju abi bus surinkusios po tiek pat pergaliu

--
2017-04-11 08:07
Floperis ne tik bijo zaist Majamyje bet ir bijo pirmam rounde gaut heat ar bullius todel tam net 1 bliudo vieta atiduoda, kad iki finalo isvengt jau minetu komandu ir wizardau oi tas bailiukas karaliene :D verkia jauciu dabar kad viskas blogai cavs organizacijoje, tokiais tempais decision3 labai tiketinas net sia vasara :D

O kur mikimauzas su paklodem kaip cia teisejai viska susiko, kaip uz flopus prazangu nieks neduoda lebrono gynamajam ir kitas meslas? ;D

Ar byronai su lebronu privatu intyma turi? :)

Rondo
keltams dabar liko labai svarbios rungtynes namuose su bucks, butina pergale. Bus nelengva si sezona namuose jiems jau karta pralose, isvykoje po pratesimo laimejo
2017-04-11 07:21
Rondo
pats klysti, buliai su heat turi po lygiai pergaliu, buliai prieky del daugiau iskovotu tarpusavy pergaliu 2:1. Ir majamiui visai liudna, kai reikia laukt cikagos nesekmes pries nevykelius nets, o patiems iveikt wizards.