Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Po skaudaus pralaimėjimo autsaideriams supykusi Čikagos „Bulls“ ekipa (40-41) pademonstravo įspūdingą žaidimą bei iškovojo didžiausią sezono pergalę.

17
25
11
71%
5/7

Fredo Hoibergo auklėtiniai namuose 122:75 (34:13, 30:24, 28:22, 30:16) pažemino Orlando „Magic“ krepšininkus (28-53) ir atsidūrė per žingsnį nuo atkrintamųjų varžybų.

Paskutiniosiose reguliariojo sezono rungtynėse Čikagos komandai užtenka įveikti Bruklino „Nets“ arba pralaimėjus sulaukti Majamio „Heat“ nesėkmės prieš Vašingtono „Wizards“.

„Norėjau, kad suimtume save į rankas ir suprastume, kokios svarbios yra šios rungtynės. Neketiname stebėti rezultatų kitose arenose, savo likimą mes kontroliuojame patys“, – po mačo sakė Jimmy Butleris.

„Jei paskutinėse rungtynėse nelaimėsime prieš „Nets“, nebūsime verti dalyvauti atkrintamosiose varžybose. Tai paprasta“, – pridūrė Dwyane‘as Wade‘as.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje triuškino varžovus 34:11. Jokio gailesčio Franko Vogelio auklėtiniams nerodę „Bulls“ antrajame ketvirtyje triuškino juos net 53:23.

Po ilgosios pertraukos situacija nesikeitė, o skirtumas tarp komandų tik augo, todėl pasipriešinimo nesulaukęs Čikagos klubas šventė itin lengvą pergalę.

„Bulls“: Robinas Lopezas 18, Jerianas Grantas (11 rez. perd.) ir Jimmy Butleris po 17.

„Magic“: Nikola Vučevičius (10 atk. kam.) ir Evanas Fournier po 14, Elfridas Paytonas 11.