86%
6/7
50%
2/4

Klaipėdos „Neptūnas“ (18-13) po daugiau nei mėnesio pertraukos sugrįžo į namų areną. „Švyturio“ arenoje Dainiaus Adomaičio auklėtiniai „Tete-a-Tete Casino – LKL“ čempionato rungtynėse 90:53 (32:7, 25:17, 14:14, 19:15) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ (6-25).

Klaipėdiečiai intrigą prislopino dar pirmajame ketvirtyje, kuomet susitikimą pradėjo spurtu 24:2, o kėlinį baigė pirmaudami 32:7. Trečiojo ketvirčio pradžioje skirtumas net tapo nebepadorus, kuomet šeimininkai pirmavo 61:24.

Adomaitis naudodamasis galimybę suteikė daugiau žaidimo atsarginiams krepšininkams. Laurynas Beliauskas žaidė 22 minutes, Matas Jucikas aikštėje praleido 10, o Arūnas Mikalauskas 7 minutes. Beliauskas buvo ilgiausiai rungtyniavęs žaidėjas.

„Neptūnas“ dominavo po krepšiais, kur kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 45:23. Dvitaškius šeimininkai metė 55 proc. taiklumu (23/42), kuomet „Nevėžis“ pataikė 36 proc. dvitaškių (12/33).

Šeštadienį „Neptūnas“ namuose priims reguliariojo sezono nugalėtojų titulą užsitikrinusį Kauno „Žalgirį“, o „Nevėžio“ laukia akistata su „Šiauliais“, kurie atsilieka tik viena pergale.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 19, Martynas Mažeika, Arvydas Šikšnius ir Danielis Ewingas po 11, Vytautas Šarakauskas 10.

„Nevėžis“: Ignas Vaitkus, Vaidotas Volkus ir Ivan Smiljaničius po 11, Karolis Petrukonis 8.

2017-04-15 18:02