Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Tragiškai sezoną pradėjusi „Šiaulių“ (5-26) komanda jo pabaigoje pradeda demonstruoti gyvybės ženklus. Vaido Pauliukėno auklėtiniai „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojo antrąją pergalę per tris susitikimus.

19
31
5
6

„Šiauliai“ namuose 98:87 (27:21, 23:28, 24:16, 24:22) sudavė smūgį Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (13-18), kurios, regis, reguliariajame sezone užims 7-ąją vietą.

Vangiai rungtynes pradėję pasvaliečiai per pirmąsias keturias minutes pelnė vos keturis taškus, o per tą pačią atkarpą 20 taškų surinkę šiauliečiai iš karto šovė į priekį.

Tada „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai greitai pabudo, atsakė atkarpa 17:5 ir sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų – 21:25, tačiau perlaužti susitikimo sau palankia linkme niekaip nesugebėjo.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Šiauliai“ vėl buvo įgiję dviženklę persvarą – 74:61, bet tuomet svečiai spurtavo 9:2 ir vėliau sugrįžo į rungtynes – 76:80.

Visgi tada „Šiaulių“ klubas pelnė šešis taškus be atsako, atitolo ir prieš prasidedant priešpaskutinei minutei turėjo 13 taškų pranašumą (96:83).

„Pieno žvaigždės“ šiame susitikime pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (28 prieš 35), atliko mažiau rezultatyvių perdavimų (16 prieš 23) ir dažniau klydo (16 prieš 10).

„Šiauliai“: Tomas Lekūnas 23 (9 atk. kam.), Donatas Sabeckis 19 (9/9 metimai), Lukas Aukštikalnis 17 (8 atk. kam.), Vladislavas Koreniukas 12, Arvydas Čepulis 10.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Žabas 21, Egidijus Dimša 20, Derrickas Low 12, Karolis Babkauskas 12.

2017-04-13 13:31
tomas
kokie debi1ai komentaruose, tai kraupu...
2017-04-13 06:49
Jo
Akivaizdžiai atiduotos rungtynės, buvo šou kas daugiau įmes

ŽIAURU, norima Šiaulius ištempti iš dugno

--
2017-04-12 23:48
Pritrūko PPŽ startinio penketo indėlio.Vienintelis Low dar padoriau sužaidė.O už Šiaulius džiugu,kad jaunimas nepasiduoda ir kovoja.Tokiu žaidimu galima ir iš dugno išlipti,nedaug liko.

--
2017-04-12 23:11
Jau uzknisat su tom lazybom,tie juodziai sezono pradzioj ir tempe komanda i dugna dabar liko tik alkanas jaunimas tai ir duoda va bank.saunuoliai kyla komanda kyla ir asmeniniai reitingai

PŹ 98 taškai praleisti įdomu

Žiūrejant tai kelia įtarimų , dabar žaidžia Šiauliai namuose su Nevėžiu ir ir turi po lygiai taškű , tai va