Nuotr.: E.Šemiotas
Nuotr. E.Šemiotas

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės ir toliau sėkmingai žingsniuoja finalo serijoje. Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ svečiuose 92:82 (18:14, 31:19, 25:21, 18:28) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“ ir finalo serijoje išsiveržė į priekį 2:1.

22
34
6
78%
7/9

Ketvirtasis, ir galbūt lemiamas, finalo serijos susitikimas šeštadienį vyks Garliavoje.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo apylygiai, tačiau viešnių susikrautas pranašumas leido joms įtikinamai pirmauti ir toliau – 56:39. Likus žaisti 4 minutes, „Hoptrans-Sirenų“ persvara siekė jau 21 tašką – 67:46. Iki kėlinio pabaigos vaizdas aikštelėje nesikeitė, o viešnios priartėti „Sūduvai“ nei kiek neleido – 74:54.

Lemiamą ketvirtį 7 taškais pradėjo marijampolietės ir sumažino atsilikimą iki 15 taškų – 61:74. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 14 taškų – 82:68. Likus 3 minutėms, „Sūduva“ sumažino atsilikimą iki 10 taškų – 74:84. Kėlinio pabaigoje šeimininkės dar labiau priartėjo (79:87), tačiau „Hoptrans-Sirenos“ varžovėms daugiau priartėti neleido ir pergalės jau nebepaleido – 92:82.

„Hoptrans-Sirenos“: Gabrielė Gutkauskaitė 22 (6 rez. perd.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 15, Rasa Knyzaitė ir Akvilė Baronėnaitė po 13, Livija Sakevičiūtė 11 (5 atk. kam.), Dalia Belickaitė 10.

„Sūduva“: Arina Bilotserkivska 19, Rita Milieškienė 17 (8 atk. kam.), Laura Svarytė 16 (12 atk. kam.), Neringa Skadaitė 11.

2017-04-13 22:39
Dedei
Arba jos nesvajoje apie pergales sezono metu, o ruosesi finalams :)
2017-04-13 22:38
to vv
Perka viska, o treneri ir toliau laiko ta pati, kuris moka genialiai pralaimeti.

Negi nemate, kas gavosi is 'per plauka olimpines rinktines', atejus siam 'specialistui'?
2017-04-13 18:52
Normalu
Visu pirma, sezono didziaja dali Gutkauskaite buvo traumuota.

Antra, Sirenos lyginant su pernai, sustiprejo.

Trecia, galejo ir nesiplesyti, kad uzsimti 1 vieta po reg sezono, kai viskas sprendziasi atkrintamosiose.

Ketvirta, sezono metu Sirenos dar zaide Europos taureje savaites viduryje, del ko pavarge zaisdavo savaitgali.

Penkta, jauna vietine centras pradejo gerai zaisti sezono pabaigoje, t.y. padare didele pazanga
2017-04-13 10:07
vv
Suduva 4 sezonas perka ir niekaip ,nu geda,tokia sudetis toks biudzetas!!! Saunuoles Sirenos !
2017-04-12 22:08
Dede
Ir ka vel teisejai istrauke? Pries finalo serija sakiau, kad bus neidomu, nes Suduva triuskins Sirenas nemaziau 20 tsk. ir baigsis 3-0. O kas gaunasi. Gal galite kas nors paaiskinti kas cia darosi. Nes sezono metu Sirenos apie pergale tik pasvajoti galejo.