Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Trečiąją pergalę iš eilės Lenkijos čempionate iškovojo Mindaugo Budzinausko treniruojama Starogardo Gransko „Polpharma“ (17-13) ekipa. Ji svečiuose 86:72 (21:22, 28:19, 17:19, 20:12) nugalėjo Kutno „Polfarmex“ (5-24) krepšininkus.

Martynas Sajus nugalėtojams per 28 minutes pelnė 13 taškų (4/8 dvit., 5/7 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, 3 kartus prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Martynas Paliukėnas per 5 minutes spėjo prarasti vieną kamuolį ir surinkti minus 1 naudingumo balą.

Pergalę iškovojo ir Dombrovos Gurniča MKS (17-12) su Laimonu Chatkevičiumi. Ji svečiuose 89:81 (24:19, 18:23, 23:16, 24:23) nugalėjo Torunės „Polski Cukier“ (19-10) krepšininkus.

Chatkevičius aikštėje praleido 10 minučių ir suspėjo pelnyti 8 taškus (4/5 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 1 pražangą, 3 sykius prasižengė pats ir surinko 11 naudingumo balų.