Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Prie sienos priremtas Šakių „Vytis“ antrą sykį iš eilės patiesė Raseinių „Rasų“ krepšininkus bei mažajame Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finale ištraukė lemiamas penktąsias serijos rungtynes.

14
21
13
54%
7/13

Puikią gynybą demonstravęs „Vytis“ ketvirtajame kėlinyje atlaikė svečių šturmą namuose 79:71 (18:17, 17:11, 16:14, 28:29) šventė pergalę.

Šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje atliko sėkmingą atkarpą 10:0 bei įgijo 6 taškų pranašumą (23:17). Geležinę gynybą demonstravęs „Vytis“ sėkmingai dusino raseiniškius ir per du kėlinukus varžovams leido įmesti tik 28 taškus.

Trečiojo kėlinio viduryje Edvindas Jezukevičius smeigė tolimą metimą, o šeimininkų persvara pasiekė rekordinę 16 taškų ribą (44:28). Visgi tuomet „Vytis“ papuolė į duobę, o tuo pasinaudoję „Rasai“ skirtumą ištirpdė iki 4 taškų (40:44).

Sėkmingą svečių atkarpą pakeitė „Vyčio“ spurtas 7:0, o Virginijaus Sirvydžio kariauna vėl turėjo dviženklį pranašumą (51:44).

Lemiamame ketvirtyje „Rasus“ gelbėti mėgino Tomas Galeckas. Gynėjas per šį ketvirtį pelnė 13 taškų, tačiau priartėti arčiau nei per 6 taškus nepavyko.

„Vytis“: Augustinas Jankaitis (13 atk. kam.) ir Paulius Beliavičius po 14, Edvinas Jezukevičius (7 atk. kam.) ir Marijus Užupis po 12, Gediminas Maceina 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Rasai“: Tomas Galeckas 22 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Šarūnas Vingelis 20 (4/6 trit.), Evaldas Džiaugys ir Šarūnas Beniušis po 6