Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jutos „Jazz“ atkrintamosiose varžybose nesužaidus nė minutės prarado traumą patyrusį vieną savo lyderių Rudy Gobertą, tačiau pergalės iškovoti tai nesutrukdė.

21
24
75%
3/4
3

Quino Snyderio auklėtiniai įtemptame trileryje svečiuose paskutinę sekundę 97:95 (22:24, 30:28, 22:18, 23:25) parklupdė Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.

Dramatiškai triumfavusi Solt Leik Sičio komanda serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Pergalę „Jazz“ klubui padovanojo paskutinę mačo sekundę dvitaškį įmetęs veteranas Joe Johnsonas.

Likus žaisti minutę „Jazz“ krepšininkai buvo kiek atitrūkę 94:89, tačiau tuomet jie du kartus iš eilės suklydo, o J.J. Redicko dvitaškis ir Blake‘o Griffino baudų metimai leido „Clippers“ prisivyti 93:94.

Iki rungtynių pabaigos jau buvo likę vos 18 sekundžių, todėl šeimininkai turėjo pažeisti taisykles, o prie baudų metimo linijos stojęs Derrickas Favorsas pataikė tik vieną metimą iš dviejų – 95:93.

Puikų šansą išsigelbėti įgijusi Kalifornijos ekipa kamuolio iki finalinės sirenos savo rankose nelaikė – Chrisas Paulas surezgė sėkmingą ataką ir pats taikliu metimu išlygino rezultatą 95:95.

Minutės pertraukėlės nepaprašiusi „Jazz“ komanda turėjo 13 sekundžių savo atsakymui. Jamalo Crawfordo gynybą įveikęs Johnsonas prasiveržė po krepšiu, jo metimas pašokinėjo ant lanko ir įkritęs leido svečiams triumfuoti.

Įdomu, jog 35-erių metų Johnsonas pergalingą metimą paskutinėmis rungtynių sekundėmis pataikė jau aštuntąjį kartą per savo karjerą. Pagal šį rodiklį veteranas pirmauja visoje NBA lygoje.

Goberto nugalėtojai neteko jau pirmojoje savo atakoje. Su Lucu Mbah a Moute susidūręs prancūzas susižeidė kelį ir netgi nebegalėjo savo jėgomis palikti aikštelės – tai padaryti jam padėjo komandos draugai.

„Clippers“: Blake‘as Griffinas 26, Chrisas Paulas 25 (11 rez. perd.), DeAndre Jordanas 10 (15 atk. kam.).

„Jazz“: Joe Johnsonas 21, Gordonas Haywardas 19 (10 atk. kam.), George‘as Hillas 16.

:D
Jazz juodasis arkliukas PO bus. Tokia idomi komanda, nera surinkta superzviozdu, neissiskiria savo zaidimu, tiesiog ramiai zaidejai zino ka kiekvienas daro aikstej, zaidimas paremtas gynyba labiau, grazus komandinis zaidimas. Savotiskai smagiai ziurisi.
2017-04-16 15:10
jo jo, reiketu pasimokyt tokiu metimu, kai kamuolys aukstai atsokes nuo lanko ikrenta i kasi. :D jus lapuchai bent suprantat, ka rasot? :D
2017-04-16 13:11
Nesenstantis Joe dar kartą parodė savo klasę.Daugelis lygos žvaigždžių galėtų iš jo pasimokinti,kaip mesti lemiamus metimus ir išlikti ramiam.