Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Lengvą pergalę „Tete-a-Tete Casino – LKL“ pirmenybėse iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ (24-9) krepšininkai. Rimo Kurtinaičio kariauna išvykoje 92:56 (22:13, 21:18, 21:14, 28:11) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ (6-27), kuriam tai buvo jau aštuntasis pralaimėjimas paeiliui.

18
16
50%
3/6
80%
4/5

Rungtynės prasidėjo Jimmy Barono benefisu – amerikietis pelnė 12 taškų iš eilės, o „Lietuvos rytas“ pirmavo 12:9. Paskutinę pirmojo kėlinio minutę Daiguanas Walkeris smeigė tritaškį ir „Nevėžio“ deficitą sumažino iki 13:18, tačiau tuomet Kėdainių ekipa įkrito į duobę.

Pauliaus Juodžio vadovaujama ekipa 6 minutes nesugebėjo pasižymėti, o pirmuosius taškus antrajame kėlinyje jo krepšininkai įmetė sužaidus daugiau nei 5 minutes. Tuo pasinaudojęs „Lietuvos rytas“ pelnė 17 taškų be atsako ir 5 taškų persvarą padidino iki 22 taškų (35:13).

Visgi tuomet „Lietuvos rytas“ sustojo – likusią kėlinio dalį pralaimėjo 8:18 ir ilsėtis į rūbinę išėjo pirmaudami 12 taškų skirtumu (43:31).

Po ilgosios pertraukos pertraukos „Lietuvos rytas“ ėmė dominuoti aikštėje. Ketvirtąjį kėlinį vilniečiai laimėjo net 28:11 ir šventė triuškinamą pergalę 36 taškų skirtumu.

„Nevėžio“ komandoje šiame mače nežaidė praėjusiose rungtynėse traumą patyręs pagrindinis atakų organizatorius Toni Prostranas.

„Lietuvos rytas“ šiame mače sulaukė po traumos sugrįžusio Deivido Gailiaus. Puolėjas dėl riešo traumos nežaidė nuo vasario 25-osios dienos, o šįkart per 16 minučių pelnė du taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 3 naudingumo balus.

„Nevėžis“: Karolis Petrukonis 17 (7/12 dvit.), Paulius Petrilevičius 9 (9 atk. kam.), Ivanas Smiljaničius 7 (6 atk. kam.), Vaidotas Volkus, Jermaine’as Love’as (5 per. kam., 7 kl.) ir Ignas Vaitkus po 6.

„Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 18 (4/5 dvit., 3/6 trit.), Artūras Gudaitis 14 (6/9 dvit., 6 atk. kam.), Clevinas Hannah 12 (6/8 dvit.), Corey Fisheris 10 (7/8 baudos, 6 rez. perd.), Julius Jucikas 8.

Karolio Petrukonio dėjimas:

2017-04-17 18:29
daug idomesnis buvo macas tarp neptuno ir vytauto,o apie ji bnews jokiu ziniu nepranesa.rytui anokia cia garbe sudauzyt kedainius,bet kai gauni namie malku nuo juves,tai ir tokiom pergalem pradedi dziaugtis :)
2017-04-17 15:55