Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Serbai Bogdanas Bogdanovičius ir Nikola Kaliničius kartu pelnė 39 taškus, o jų tempiama Stambulo „Fenerbahče“ dominavo po ilgosios pertraukos ir pergale pradėjo Eurolygos atkrintamąsias varžybas.

23
35
83%
5/6
4

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse Stambulo ekipa antrąją mačo pusę laimėjo net 43:16 ir svečiuose ant menčių paguldė Atėnų „Panathinaikos“ – 71:58 (16:15, 12:27, 20:8, 23:8).

Serijoje iki trijų pergalių „Fenerbahče“ išsiveržė į priekį 1-0 ir perėmė namų aikštės pranašumą. Antrasis mačas taip pat vyks Atėnuose.

Nuo pat mačo pradžios pirmavusi „Fenerbahče“ greitai įgijo dviženklę persvarą (16:6), tačiau antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė – Atėnų klubas 10 minučių atkarpą laimėjo 27:12 ir prieš didžiąją pertrauką įgijo 14 taškų pranašumą (42:28).

Trečiojo kėlinio pirmąją minutę graikai įgijo rekordinę 16 taškų persvarą, bet tuomet Stambulo klubas laimėjo atkarpą 20:5 ir priartėjo iki 1 taško (48:49).

Ketvirtajame kėlinyje išryškėjo „Fenerbahče“ pranašumas. Nikola Kaliničius pelnė 5 taškus, Bogdanas Bogdanovičius įmetė 4, Bobby Dixonas smeigė tritaškį, Ekpe Udoh galingai įkrovė iš viršaus, o Stambulo ekipa kėlinį pradėjo atkarpa 14:3 bei įgijo 9 taškų pranašumą (62:53).

Mike’as Jamesas „Panathinaikos“ deficitą sumažino iki 7 taškų, tačiau tuomet turkai spurtavo 10:1 ir likus dviem minutėms tapo nebepavejami – 71:55.

„Panathinaikos“ šiame mače pataikė 7 tritaškius iš 23 (30,4 proc.), o „Fenerbahče“ tiek tritaškių įmetė vien per antrąją rungtynių dalį. Iš viso turkai pataikė 13 tolimų šūvių iš 22 (59,1 proc.)

„Panathinaikos“: K.C.Riversas 16, Mike’as Jamesas 14, Nickas Calathesas 9 (5 rez. perd.).

„Fenerbahče“: Bogdanas Bogdanovičius 23 (4/6 dvit., 5/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 35 naud. bal.), Nikola Kaliničius 16 (4/6 trit.), Bobby Dixonas 13 (3/5 trit.), Ekpe Udoh ir Janas Vesely po 8.

2017-04-19 10:28
Serbų duetas ištraukė turkus.Nustebino Kaliničiaus net 4 pataikyti tritaškiai.Taiklumu iš toli jis niekad nepasižymėjo,bet šįkart sėkmė buvo jo pusėje.

--
2017-04-19 08:53
Uz tiesa
Kad ir kaip bebutu tiesa. Pasiziuri zalgirio zaidima eurolygoje ir paskiau va playoffus tai nera ka lyginti. Vaizdas ne tas. Tikrai krepsinis daug malonesnis akiai ir meistriskumas nepalyginamai didesnis.

to Dilmah
Vainausku pidero gabale, tavo raudonai dveselienai atejo laikas kad ir teisejai nebepadeda. Neveltui jau ir lkle visi is eiles raudona dvesiancia kurwiaska zagina. Eurolygoje Zalgiriui irgi tikriausiai teisejai padejo kad niekaip tavo prognozes neissipilde? Kiek kartu ten apsisikai kaip baskai ar kiti ims LENGVA pergale?:D Pakentek, raudonkurwine isgama, greitai Zalgiris vel tavo raudonsliuchinius prievartaus, o tu ir toliau galesi zviegti lyg skerdziama kiaule kai visa sezona cia nesekmingai zviegiai:DDDDDDD

Mua ha ha ha ha:DDDDDDDD
2017-04-19 02:05
Dilmah
Tavo lizinginė sterva, jei ne teisėjai, tai maximum būtų 4 vietoj LKL! Tad užsikrušk pitŪxe!