Nuotr.:

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionėmis tapo Rimvydo Samulėno treniruojama „Sūduva“. Marijampolietės penktosiose finalo serijos rungtynėse 70:54 (19:13, 16:16, 20:11, 15:14) nugalėjo titulą gynusias Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ ir laimėjusios finalo serija rezultatu 3:2 pasipuošė aukso medaliais.

19
23
75%
3/4
50%
8/16

Nuo pirmųjų minučių ant parketo virė atkakli kova, o įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus – 7:7. Kėlinio pabaigoje į priekį kiek pabėgo šeimininkės ir susikrovė 5 taškų pranašumą – 14:9. „Hoptrans-Sirenoms“ per paskutines kėlinio minutes deficito panaikinti nepavyko, o prieš antrąjį kėlinį LMKL čempionės vijosi varžoves – 13:19.

Garliaviškės antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 5:0 ir sumažinusios atsilikimą iki minimumo privertė Rimvydą Samulėną nedelsiant prašyti minutės pertraukėlės – 18:19. Netrukus „Sūduva“ ir vėl kiek atitrūko (30:22) ir minutės pertraukėlės jau prašė „Hoptrans-Sirenų“ strategas Linas Šalkus. Marijampolietės antroje kėlinio pusėje išlaikė dviženklę persvarą (35:25), tačiau 4 viešnių taškai leido prieš antrąją mačo dalį priartėti – 29:35.

Po didžiosios pertraukos Lauros Svarytės vedama „Sūduva“ ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą – 39:29. Šeimininkės ir toliau tolo į priekį, o „Hoptrans-Sirenos“ sunkiai rinko taškus – 46:31. Vaizdas aikštelėje ir toliau nesikeitė, o šeimininkės išlaikė užtikrintą pranašumą – 51:34. Prieš lemiamą ketvirtį garliaviškės labiau nepriartėjo, o marijampolietės atsargoje turėjo net 15 taškų persvarą – 55:40.

Paskutinį ketvirtį 6:4 atkarpa pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir kiek sumažino atsilikimą – 46:59. Tačiau „Sūduva“ nebuvo linkusi pergalės atiduoti ir spurtavusi 5:0 atstatė saugų atotrūkį – 64:46. Iki kėlinio pabaigos „Sūduva“ rungtyniavo lyg ant sparnų ir jokių šansų varžovėms nebepaliko – 70:54.

„Sūduva“: Laura Svarytė 19 (9 atk. kam.), Kateryna Dobrikova 16, Rita Milieškienė 10 (10 atk. kam.).

„Hoptrans-Sirenos“: Gabrielė Gutkauskaitė 10, Volha Ziuzkova 8 (5 atk. kam.), Akvilė Baronėnaitė ir Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė po 7.

2017-04-20 01:43
marijampolietis
gaila, kad laimejo
2017-04-19 21:20
wat
Ne trecias o ketvirtas kartas. Tris kartus pra....iso finalus. Nu demes del rinktines jis nenusiplaus niekada. Su tokiu biudzetu turejo pervaziuot visas komandas volu. Bet vos isvargo. Is komentaru suprantu, kad Suduva moteru krepsinyje - kaip LR vyru.
2017-04-19 21:13
Trečias kartas Sūduvai nemelavo.Samulėnas galės kažkiek nusiplauti mundurą po to,ką padarė su rinktine.O Sirenoms tik padėkot reikia už gražų finalą ir kovą.Šaunuolės merginos.

--
2017-04-19 21:05
tomse
vyrai ir tiek moterys gerai varo eile metu toj marijampolei o ten kiausiu valdzia negali rasti vietos kur arena pastatyti 10metu apsurdas ,kaip ten nieks nieko nepajudina? is mokesciu moketoju pinigu sau gyvena ir vargo nemato o kazka naudingo padaryt nesugeba parsai
2017-04-19 20:32
Kai Sirenos isejo i finala, visi sake bus neidomu, nes traiskys po 30 tasku. Bet ta vargana komanda vos vos isnese sveika kaili. Labai tikiuosi, kad kitais metais Kibirkstis jau bus pribrendusi auksui.
2017-04-19 20:31