Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Oklando „Golden State Warriors“ sužaidė du įspūdingus kėlinius, kurių užteko, kad antrose atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio rungtynėse namuose 110:81 (33:17, 22:29, 28:12, 27:23) pervažiuotų Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus bei serijoje iki keturių pergalių pirmautų 2-0.

15
22
4
100%
7/7

Šiame susitikime šeimininkams padėti negalėjo Kevinas Durantas, kuris pasitempė blauzdą bei Shaunas Livingstonas, puolėjas patyrė piršto traumą.

„Neverta rizikuoti krepšininku, nes jam skauda,  – apie Durantą prieš dvikovą kalbėjo Kerras – Gali mesti jį į aikštę, jis patirs rimtesnę traumą ir iškris kelioms savaitėms, o tu pasijusi kaip idiotas. Mes būsime atsargūs, duosime jam poilsio ir tikimės, kad kelios ramios dienos padės jam atsigauti.“

Šeimininkai varžovus į nokdauną pasiuntė jau pirmajame kėlinyje, kuomet susikrovė 16 taškų persvarą (33:17).

Antrojo ketvirčio pradžioje „Blazers“ spurtavo 14:4 ir sugrįžo į rungtynes (31:36).

Lemiamą smūgį varžovams „Warriors“ sudavė trečiajame kėlinyje, per jį varžovams leidę įmesti tik 12 taškų, o iš turėtos 9 taškų persvaros įgijo net 25 taškų pranašumą (83:58).

Ketvirtasis mačo kėlinys buvo tik formalumas. Jame ekipos patausojo lyderius ir leido pasireikšti įprastai mažiau žaidžiantiems krepšininkams.

Klay Thompsono blokas Damianui Lillardui:

Draymondas Greenas ir vėl buvo pastebimiausias šeimininkų krepšininkas aikštelėje. Nors atletas pelnė tik 6 taškus, tačiau ryškiai papildė kitas statistinio protokolo grafas. Puolėjas atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo tris metimus bei buvo sunkiai įveikiama siena po Oklando ekipos krepšiu.

Šeimininkams puikiai pavyko išspręsti „Blazers“ lyderių problemą. Lillardas ir C.J. McCollumas pirmose rungtynėse kartu pelnė 75 taškus, o šiąnakt – tik 23.

Įspūdingai į rungtynes įsiliejo „Warriors“ atsarginis vidurio puolėjas JaVale'as McGee. Centras per 13 minučių pataikė visus 7 dvitaškius, tarp kurių buvo keletas fantastiškų dėjimų, blokavo 4 metimus bei pelnė 15 taškų. Tiek daug taškų „Blazers“ ekipoje pelnė vienintelis Moe Harklessas.

Du artėjantys serijos mačai vyks Portlande.

„Warriors“: Stephenas Curry 19, Klay Thompsonas 16, JaVale'as McGee 15 (7/7 dvit.), Ianas Clarkas 13, Zaza Pachulia 10.

„Blazers“: Moe Harklessas 15 (8 atk. kam.), Damianas Lillardas 12 (5/15 met.), C.J. McCollumas 11 (4/17 met.), Shabbazas Napieras 10.