Nuotr. AP – Scanpix

Puikiai rungtyniavęs LeBronas Jamesas surinko galingą trigubą dublį, o jo vedama Klivlando „Cavaliers“ panaikino triuškinamą deficitą bei Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalyje iškovojo rekordu pažymėtą pergalę.

41
42
13
12

Tyronno Lue auklėtiniai trečiajame mače išvykoje 119:114 (27:37, 22:37, 35:17, 35:23) palaužė Indianos „Pacers“ su Paulu George'u priešakyje bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja užtikrintai 3-0.

Ketvirtosios rungtynės taip pat vyks Indianopolyje.

Jamesas per 45 minutes pelnė 41 tašką (8/15 dvitaškiai, 6/12 tritaškiai, 7/14 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus ir surinko 42 naudingumo balus.

„Cavaliers“ superžvaigždė aplenkė trečioje vietoje iki tol pagal pelnytus taškus atkrintamosiose varžybose įsitaisiusį Kobe Bryantą ir pakartojo 20-ies iš eilės iškovotų pergalių rekordą pirmajame atkrintamųjų etape.

Jamesas šiuo metu atkrintamosiose iš viso yra pelnęs 5,669 taškus, o Bryanto karjeros sąskaitoje – 5,640 taškai.

„Pacers“ pranašumas po pirmosios mačo dalies buvo daugiau nei užtikrintas – 74:49, tačiau viskas aukštyn kojomis apsivertė po ilgosios pertraukos.

Jamesas per trečiąjį ketvirtį pelnė 13 taškų, „Cavaliers“ jį laimėjo 35:17 ir prieš lemiamą kėlinį NBA čempionų deficitas sumažėjo iki septynių taškų – 84:91.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po taiklaus Paulo George'o tolimo metimo „Pacers“ dar buvo priekyje paskutinį kartą – 104:103, bet tuomet Kyle'as Korveris, LeBronas Jamesas ir Channingas Frye smeigė po tritaškį ir prasidėjus paskutinei minutei „Cavaliers“ tvirtai paėmė kontrolę į savo rankas – 114:107.

Klivlando ekipos žaidėjų panaikintas 26 taškų deficitas – įspūdingiausias sugrįžimas NBA atkrintamųjų istorijoje nuo 1948 metų, kada Baltimorės klubas dvikovoje su Filadelfijos ekipa sugrįžo į rungtynes atsilikinėdami 21 taško skirtumu.

„Pacers“ serijoje 0-3 atsilikinėja antrąsyk klubo istorijoje. Indianopolio ekipa niekada nėra pralaimėjusi atkrintamųjų serijos „sausu“ rezultatu 0-4 nuo to laiko, kai prisijungė prie NBA.

„Pacers“: Paulas George'as 36 (15 atk. kam., 9 rez. perd.), Jeffas Teague 15, Lance'as Stephensonas 13, Kevinas Seraphinas 11, Thaddeusas Youngas 11 (14 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 41 (13 atk. kam., 12 rez. perd.), J.R. Smithas 13, Kyrie Irvingas 13 (4/17 metimai), Kevinas Love'as 13, Channingas Frye 13, Kyle'as Korveris 12.

LeBrono Jameso žaidimo epizodai:

Rungtynių vaizdo apžvalga:

2017-04-21 16:38
Donce3000
Po tokiu ispudingu LeBrono Jameso rungtyniu as daugiau nebegaliu slepti savo jausmu ,as MYLIU ji. James megstamiausias mano zaidejas pasauli ir visada jis man patiko ,tesiog viska slepdavau ,nes vistiek zynojau ,kad Karaliui as neidomus ,nes esu tik paprastas vaikas gyvenantis kaime su seneliais... MVP MVP!!!

2017-04-21 11:25
Patys kalti Paceriai,kad paleido tokias rungtynes.Galėjo užtikrintai laimėt,bet per savo durną galvą sugebėjo prapylt.Turbūt pamiršo,jog čia PO ir čia reikia kovoti kiekvieną minutę.Pamoka visam gyvenimui.Dabar jau gali ruoštis atostogoms ir kitam sezonui bet dar kokį 100 kartų peržiūrėti šitas rungtynes jog pamatytų,kaip nereikia žaist.

--
2017-04-21 10:34
Jamesas vienas su suolu atlose 26 taskus va cia tai MBP ir rungtynes.. <3 Visu laiku geriausias istorijoje krepsininkas irodyneja hateriams kas cia karalius ir dabar visokie donce slepiasi ir masturbojasi matydamas clevlando rungtyniu highlights. NBA chiampionai aiskus kaip ir kievienais metais. :D

ekspertas
james man rodos norejo westbrooko rekorda trigubu dubliu sumusti kad taip ardesi :D ir sako kad nežaidžia del statistikos james :D
2017-04-21 09:00
LeBronius MVP
LeBronius 41 taškai ir komandos pergalė su Cavs draugais parodė kas turi ir yra MVP
2017-04-21 08:46
Expert
KING JAMES RULEZZZ...
2017-04-21 07:36
Cha
Manes tikrai nestebina tiks James zaidymas, jis nepersistengia reg. sezone, gali sau leist pailset. Bet kai ateina Play Off jis ijungia auksciausia pavara, ne taip kaip visokie Derozanai ar kiti, kutie play off pradingsta

2017-04-21 07:27
Karalius yra karalius... nieko cia ir nepridursi.
2017-04-21 07:23
Le Korsaras James
As sias varzybas jau atsisiunciau i kompa. James eilini karta suzaide dieviskai!!! Jus tiesiog privalote sias varzybas tureti savo videotekoje. James buvo tiesiog fantastinis!!! Melskimes kad ir kitas varzybas cavs nugaletu!! Nes 21 is eiles laimetu rungtyniu rekordas iprasmintu dievokojo Jameso karjera. Jis taptu vienu vieninteliu, koks ir yra... Pats geriausias be konkurencijos!!! Galingiausias laimetu rungtyniu trigubas dublis!! Nugaletojas!! Nepalauziamas kovotojas!!! Garantuoju kad dabar donciovas yra pasikabines ant kambario sienoas musu dievuka Jamesa ir meldziasi jam...

--
2017-04-21 07:22
Grybam ne vieta playofuose, galejo Heat patekt, bent jau tokios gedos nedarytu. visiskai be gynybos. iseme Lue 2 is big3, paliko Lebrona su keturiais vidutiniokais ir per puse kelinio atlose virs 20 tasku. :) pagal pavardes atrodo yra, kam lost pas Pacerius, be kai padai svyla sulost sugeba tik vienas PG. kitam etape jaunimas is Milvokio tokio sudo nemals ir Cavsam bus ka veikt.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 15