Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Po ilgosios pertraukos į priekį šovę Memfio „Grizzlies“ komandos krepšininkai sušvelnino Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą.

24
25
8
100%
8/8

Jie savo aikštėje 105:94 (21:21, 29:25, 31:17, 24:31) įveikė San Antonijaus „Spurs“ klubą po dviejų pralaimėjimų iš eilės ir dabar serijoje iki keturių pergalių atsilieka 1-2.

Ketvirtosios rungtynės taip pat bus žaidžiamos Memfyje.

Keturiais taškais paeiliui antrąjį kėlinį užbaigęs Marcas Gasolis iš pradžių persvėrė rezultatą „Grizzlies“ naudai – 50:46, o paskui po ilgosios pertraukos prie jo inicijuotos sėkmingos atkarpos prisijungė ir komandos Zachas Randolphas.

Jis trečiojo ketvirčio pradžioje pelnė septynis taškus bei aikštės šeimininkų pranašumą šoktelėjo iki 12 taškų – 58:46.

Ketvirtajame kėlinyje „Grizzlies“ startavo spurtu 8:2 ir triuškino varžovus – 89:67.

Reaguodamas į situaciją, San Antoniijaus ekipos vyriausiasis treneris Greggas Popovichius po to pasodino ekipos lyderius ant suolelio.

Tai buvo pirmoji „Grizzlies“ pergalė prieš „Spurs“ atkrintamosiose varžybose nuo 2011 metų balandžio, kuomet Memfio ekipa varžovus serijoje įveikė 4-2.

Nuo suolo pakilęs „Spurs“ veteranas Emanuelis Ginobili tapo pirmuoju antrojo naujokų biržos rato žaidėju, kuris NBA atkrintamosiose pasiekė 200 sužaistų rungtynių ribą.

Šiame susitikime jis per 10 minučių prametė po vieną dvitaškį ir tritaškį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 24 (8 rez. perd.), Marcas Gasolis 21, Zachas Randolphas 21 (8 atk. kam.), Jamesas Ennisas 12, Wayne'as Seldenas 10.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 18, LaMarcusas Aldridge'as 16 (11 atk. kam.), Kyle'as Andersonas 15, Patrickas Millsas 11, Jonathanas Simmonsas 10.

Rungtynių vaizdo apžvalga:

2017-04-21 11:30
Tai čia ir bus ta vienintelė Grizzlies pergalė serijoje,tegul pasidžiaugia.Kitose rungtynėse jau Spursai neleis sau taip prastai žaisti ir turėtų laimėti.Leido Memfiui pasiaust bent kartą.

--
2017-04-21 09:51
praeis tie spurs, daugiausiai manau serija gali užsitęsti iki 6 rungtynių. Nemanau kad grizliai dar 3 kartus įveiks spurs.
2017-04-21 09:24