Dvyliktukas

Nuotr.: Sputnik - Scanpix
Nuotr. Sputnik - Scanpix

Kyle'ui Hinesui lemiamu pataikius abi baudas, Maskvos CSKA klubas ketvirtfinalyje su Vitorijos „Baskonia“ pasiekė antrąją pergalę bei atsidūrė per žingsnį nuo pusfinalio.

10
18
86%
6/7
2

Po 84:82 iškovotos pergalės CSKA vairininkas Dimitris Itoudis pasveikino savo auklėtinius, tačiau pabrėžė, jog kol kas dar nėra viskas baigta.

„Sveikinimai mano žaidėjams antrąja pergale. 2-0 yra 2-0. Tai nesuteikia jums vietos kitame etape, bet tai reiškia gerą startą. Atlikome tai, ką turėjome padaryti – apginti namų aikštės pranašumą ir pasiekti dvi pergales. Atsižvelgiant į rungtynes, gerai kontroliavome rungtynes, nors pirmoji mačo pusė ir buvo lygi.

Akivaizdu, jog turime tobulinti žaidimą prieš spaudimą, tačiau apie detales galime kalbėti daug. Žinome, kad laukia sunki užduotis Vitorijoje, bet mes turime charakterį ir tikslą patekti tarp į finalį ketvertą Ispanijoje“, – kalbėjo Itoudis.

„Turėjome užtikrintą persvarą, tačiau leidome jiems įsimėtyti. To priežastis – jų spaudimas, dėl kurio jie sugrįžo į rungtynes. Bet mes taip pat sugebėjome atsakyti tuo pačiu – Aaronas Jacksonas pataikė svarbų metimą, paskui surengėme kelias rezultatyvias atakas ir užbaigėme rungtynes. Va tokios yra atkrintamosios varžybos“, – sakė rungtynių didvyriu tapęs Hinesas.

Tuo metu „Baskonia“ strategas Sito Alonso pasidžiaugė pirmąja rungtynių pusę bei atsarginių žaidėjų pademonstruotu charakteriu.

„Dominavome per pirmąsias 17 minučių, o svarbiausias momentas buvo, kada pirmavome 33:31. Tuomet paprašiau minutės, jog gerai užbaigtume pirmąją rungtynių pusę, tačiau įvyko priešingai. Mes tris ar keturis kartus suklydome, jie tuo pasinaudojo ir išsiveržė į priekį penkiais taškais.

Antroje mačo pusėje svarbiausios buvo pirmos septynios minutės. Jie žaidė puikiai, mes nesugebėjome apsiginti prieš juos, ypatingai pražangų situacijose su Milošu Teodosičiumi. Kada jie turėjo 14 taškų pranašumą, tikėjome savimi ir tai, ką darome.

Išleidome atsarginius žaidėjus, vis tiek tas tikėjimas išliko bei turėjome galimybę laimėti prieš juos per paskutinę minutę“, – po mačo sakė „Baskonia“ vyr. treneris.

Trečiasis susitikimas Vitorijoje bus žaidžiamas trečiadienį.