Legendinė Bolonijos "Virtus" ekipa vėl gali grįžti į aukštumas. 2001 metų Italijos bei Eurolygos čempionė penktadienio vakarą iškovojo teisę sugrįžti į aukščiausią Italijos lygą ir kartu galbūt vėl žais Eurolygoje.

Penktadienį Bolonijos "Caffe Maxim" ekipa svečiuose 75:73 (18:8, 22:23, 19:20, 16:22) įveikė Montegranaro "Premiata" krepšininkus ir laimėjo Italijos antrosios lygos finalo seriją 3-0.

Iš aukščiausios Italijos lygos 2003 metais išvytas "Virtus" klubas iškovojo teisę į ją sugrįžti
Nuotr. "Legabasket Foto"
Šio sezono pirmenybėse Bolonijos klubas liko antras, kadangi reguliarųjį čempionatą laimėjęs Kapo d'Orlando "Upea" klubas iškopė į aukščiausią Italijos lygą ir atkrintamosiose varžybose nerungtyniavo.

Šios dvi ekipos Italijos pirmenybėse pakeis Džezio "Sicc Cucine" bei Kalabrijos Redžo "Eurofiditalia" komandas, Serie A čempionate likusias paskutinėmis.

Šį sezoną Bolonijos komanda išsiskyrė savo sudėtimi. Ekipai atstovavo tokie žinomi žaidėjai kaip Corey Breweris, Bennettas Davisonas, Samuele Podesta, Mario Boni bei A.J.Guytonas.

Legendinė "Virtus" ekipa antroje Italijos lygoje žaidė dvejus metus. 2003 metais klubas buvo išvytas iš Serie A dėl neišmokėto atlyginimo slovėnui Sani Bečirovičiui. Traumą patyrusiam gynėjui "Virtus" atsisakė grąžinti pinigus, nors to reikalavo teismas.

Nuo 1927 metų gyvuojančios ekipos istorija tęsiama. Per šį laikotarpį "Virtus" yra 15 kartų laimėjusi Italijos taurę bei du sykius iškovojusi Eurolygos karūną.

Kitą sezoną "Virtus" gali rungtis su pajėgiausiais Europos klubais Eurolygoje, nes turi galiojantį vienerių metų kontraktą su Eurolyga. Tačiau dabar aišku tik tiek, kad Italijai kitą sezoną tikrai atstovaus Trevizo "Benetton" ir Bolonijos "Climamio".

2005-06-05 14:11