Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Pirėjo „Olympiakos“ ekipai nepavyko dar žingsneliu priartėti link Eurolygos finalinio ketverto. Graikijos superklubas namuose 71:73 (22:23, 22:14, 10:14, 17:22) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkams ir serijos rezultatas tapo lygus – 1-1.

16
27
2
100%
6/6

Ketvirtfinalio serija iki trijų pergalių bus pratęsta trečiadienį Stambule.

Graikijos uostamiesčio krepšininkai pirmoje susitikimo dalyje savo planus padvigubinti serijos rezultatą pradėjo grįsti veiksmais. Sėkmingiau antrą ketvirtį sužaidė „Olympiakos“ žaidėjai po pirmosios susitikimo pusės turėjo septynių taškų pranašumą (44:37).

Visgi Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai nepasidavė. Trečiajame kėlinyje „Anadolu Efes“ nepaleido pabėgti mėginusių šeimininkų, o ketvirtojo kėlinio pradžioje Tyleris Honeycuttas pelnė penkis taškus iš eilės, o po šios sėkmingos puolėjo atkarpos, turkai išsiveržė į priekį (56:54).

Tiesa, įpusėjus kėliniui, daugiau nei 11 tūkst. „Olympiakos“ sirgalių ir vėl turėjo progą šėlti. Dimitrios Agravanis pataikė dvitaškį, o Vassiliui Spanouliui smeigus tritaškį, Graikijos klubas vėl susigrąžino persvarą (65:58).

Tačiau „Taikos ir draugystės“ sporto rūmai netrukus buvo nutildyti, kai „Anadolu Efes“ pelnė aštuonis taškus iš eilės, o po monstriško Derricko Browno dėjimo, svečiai susigrąžino minimalią persvarą (66:65).

Vėliau nė vienai komandai nepavyko atitrūkti, o lemiamą vaidmenį suvaidino „Anadolu Efes“ aukštaūgis Alexas Kirkas. Jis likus 48 sek., pataikė dvitaškį, taip išvesdamas savo komandą į priekį. „Olympiakos“ dar turėjo pakankamai laiko savo atsakymui, tačiau tiek Kosto Papanikolao, tiek ir Ericko Greeno metimai buvo netaiklūs.

Didžiąją rungtynių dalį Turkijos klubui trūko lyderių indėlio. Dar trečiojo kėlinio viduryje vienintelis Bryantas Dunstonas buvo surinkęs dviženklį taškų skaičių (16). Mačo pabaigoje atkuto ir Tyleris Honeycuttas (15) bei ketvirtajame kėlinyje svarbius taškus rinkęs Derrickas Brownas (6).

„Anadolu Efes“ komandai nekrito ir iš tolimesnių distancijų – jie pataikė tik 6 tritaškius, kuomet „Olympiakos smeigė 11. Nepaisant to, svečiai labiau brangino kamuolį, jį prarasdami 9 kartus. Pirėjo komanda suklydo 14 kartų.

„Olympiakos“: Georgios Printezis ir Vassilis Spanoulis po 20, Erickas Greenas 10.

„Anadolu Efes“: Bryantas Dunstonas 16, Tyleris Honeycuttas 15 (9 atk. kam.), Jaysonas Grangeris 9 (9 atk. kam.).

Alio
man tai keista ko jie to green daugiau neleidzia zaisti tik kokia 15-20 min bet visad 10+ pelno o ir geru perdavimu atlieka....kazkaip jo neisnaudoja pilnai...per daug graikais pasitiki gana vidutinio lygio