Nuotr.:

Sergio Llullas trečiajame kėlinyje smeigė net penkis tolimus metimus, iš nuostabos versdamas aikčioti visus Madrido „Real“ sirgalius, tačiau Ispanijos sostinės ekipai tai nepadėjo.

17
20
8
50%
1/2

„Real“ namie 80:84 (19:22, 19:22, 30:22, 12:18) nusileido Stambulo „Daruššafaka“ ekipai ir Eurolygos ketvirtfinalio serijos rezultatas tapo lygus – 1-1.

Turkijos turtuolių vairininkas Davidas Blattas griebėsi už galvos, kai trečiajame kėlinyje magiškai žaidęs Llullas smeigė penkias tolimas bombas ir prieš trečią ketvirtį jau turėjo surinkęs 20 taškų.

Tiesa, „Daruššafaka“ vėliau įminė Llullo mįslę – ketvirtajame kėlinyje visi šeši ispano tritaškiai skriejo pro šalį.

Madrido klubas į bėdą pateko iki susitikimo pabaigos likus pustrečios minutės, kuomet po keturių iš eilės „Daruššafaka“ komandos taškų, turkai įgijo analogiškos vertės pranašumą (78:74).

Tiesa, netrukus Jaycee Carrollas sušvelnino rezultatą, o Davidas Blattas už galvos griebėsi po to, kai pražanga po krepšiu buvo sulaikytas Gustavo Ayonas. „Real“ klubo meksikietis ramiai sumetė baudas ir rezultatas vėl išsilygino (78:78).

Tačiau netrukus rungtynių svarstyklės vėl nusviro į Stambulo ekipos pusę, kai taškus pelnė Scottie Wilbekinas ir Willas Clyburnas (82:78). „Real“ klubas vėliau dar bandė gelbėtis pražangomis, bet tokia taktika vaisių nedavė – „Daruššafaka“ prie baudų metimų linijos neklydo.

Ne pačias geriausias sezono rungtynes sužaidė aštuoniolikmetis „Real“ klubo talentas Luka Dončičius. Slovėnas per 11 minučių nepelnė nė vieno taško (0/3 dvit., 0/1 trit.). Dončičius atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau jaunojo žaidėjo tai netenkino – ketvirtajame kėlinyje ant suolo atsisėdęs krepšininkas nesuvaldė emocijų ir pravirko. Prie jaunojo auklėtinio priėjęs Madrido ekipos vairininkas Pablo Laso tuomet suskubo jį raminti.

Svarbiausiu rungtynių metu, kuomet iki susitikimo pabaigos liko mažiau nei minutė, o komandas skyrė du taškai (78:80), Laso pademonstravo pasitikėjimą Dončičiumi, dar kartą išleisdamas jį į aikštę, tačiau kalnų slovėnas nenuvertė ir tąkart.

Jonas Mačiulis šiame susitikime ant parketo praleido 13 minučių ir per šį laiką pasižymėjo 5 taškais (1/1 dvit., 1/3 trit.) bei 2 atkovotais kamuoliais.

„Real“: Sergio Llullas 22 (5/13 trit.), Gustavo Ayonas 16, Trey Thompkinsas ir Jeffery Tayloras po 9.

„Daruššafaka“: Bradley Wanamakeris 21, Ante Žižičius (8 atk. kam.) ir Scottie Wilbekinas po 17, Willas Clyburnas 13.

Vaizdo reportažas:

Llullo šou trečiajame kėlinyje:

Ašarų nesulaikęs Dončičius:

2017-04-22 02:23
Nu baxūrui dar tik 18 m.,tai ir nesuvaldė emocijų.Per daug savim nusivylė.O Laso tikrai per daug viską stato ant Llullo.Dažniausiai ištempia komandą,bet šįkart ją paskandino savo tais metimais.Stambule laukia tikras karas.

--
2017-04-22 01:54
jo
NBA pastumtu ji kas nors tai pusvalandi neatsikeltu jauciu
2017-04-22 01:05
..
Gi dar nepralaimeta serija o verkia kaip mazas vaikas verksnys.

--
2017-04-22 00:18
c
bus matyt dabar ko vertas realas,viskas ju rankose
2017-04-22 00:12
nesuvokiamas Laso elgesys
kai laiko ta Lulą du kėlinius be keiitmo, o tas ketvirtame krėtė bevltiškas nesąmones, o labiausiai nesuprnatamas Mačiulio laikymas ant suolo, nes būtent abu kartus,kai buvo Mačiulis aikštėje, realas tiesiog stulbinsmai šaudavo į priekį. Jono plius minus turi būti geriausias komandoje. Kodėl jis laikė ta fernandeze nieko nepadarantį vietoje jono....
2017-04-22 00:06